cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulama kilidi

(Topic created on: 05-05-2021 11:41 PM)
157 Views
gepettousta
Active Level 1
Options
Galaxy M

M31s modelini yeni aldım. Ayarlarda uygulama kilidi yok. Bu basit özellik için program kurmak gerekiyor. Bence bu da çok riskli. Bu yazılımlara neredeyse Bu işlev için tüm izinleri  vermek gerekiyor. Reklamlarda cabası. Samsung iletişim merkezi cevaben durumun konsept gereği olduğunu belirtti. Yani bu model telefonun temel konsepti en lazım olan işlev olan güvenlik değilmiş. Artık hangi konsepte uyuyorsa onuda anlamadım.

Ama samsung un kurumsal kimliği ve prestijini güvenerek biraz umudum var . Bakalım nasıl olacak.
Biraz araştırdım androidin kendi güncellemelerinde bu özellik standart. Hatta samsung un bir çok modelin de de var. Bu özelliği kapatmanın amacını bilen varsa belki açıklar.
Diğer yandan samsung model telefonların çoğunda gelen spam mesajları mesaj içeriğindeki anahtar kelimeye gore envelleyebiliyorduk. Yine bu modelde bu özelliği de kırpmışlar. Temennim bu özellikleri standart hale getirmeleri. Bir gelişme olacakmi merak ediyorum. Belki burada aynı isteklerin yogunlastigini görüp bir düzeltme yaparlar umarım. 
6 Comments
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Bu özellik cihazının pda içerisinde gömülü olarak gelir.arayüz yazılımı nedeniyle bu özellik gizlenmiştir.mevcut arayüz sürümünde kullanamazsın
gepettousta
Active Level 1
Galaxy M
Tesekkurler. Arayüz nasıl değiştirilir bilginiz varmi
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Maalesef arayüzü değiştirme hakki sadece üretici firmaya aittir.
Meraklı01
Active Level 5
Galaxy M
Yani ne den böyle birşey yaparlar ki hiç anlamıyorum
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Strateji diyelim sözde olarak
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba gepettousta,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD