cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Uygulama WhatsApp Galeri Uyuşmazlığı

(Topic created on: 03-04-2022 07:03 AM)
300 Views
Emrah61
Active Level 1
Options
Galaxy M

Arkadaşlar m52 cihazımda sorun whatsapdan gelen resimler ve videolar Samsung galeri uygulamasında ve dosyalarım uygulamasında ünlem işaretli çıkıyor resim açılmıyor ayrıca silinmiyor Samsung galeri uygulamasını googleden araştırdığımda bu cihaz ile artık uyumlu değil uyarısı gördüm sizce neden böyle oluyor problem nerede çözen varsa söylesin galerimi Eşitleme yaptım Samsung dan uzaktan erişim yapıldı ama çözemediler sıfırladım telefonu gene aynı çözen varsa acil yardım çok şey denedim ama olmadı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M

Sadece WhatsApp ta bu sorunu yaşıyorsan uygulama geliştiricilerine geri bildirim gönder. Uygulama kaynaklı değilse ve sıfırlama ile de düzelmediyse servis merkezinde incelenmesi lazım.

View solution in context

5 Comments
burgenn
Active Level 3
Galaxy M
Şimdilik dual messenger kurarak çözdüm ama sorun gerçekten can sıkıcı.
Emrah61
Active Level 1
Galaxy M
İşe yarıyor mu nasıl yaptın 1 aydır uğraşıyorum canım gerçekden sıkıldı sual Messenger whatsapdan mı tercih ediyorsun
0 Likes
burgenn
Active Level 3
Galaxy M
Dual messengerdan whatsapp acin ve klon olana hesabinizi kurun.Oncesinde yedekleme yapmayi unutmayın.
0 Likes
k3ep
Beginner Level 2
Galaxy M
Son guncelleme sonrasi bozuldu ayni sorun var bende de
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy M

Sadece WhatsApp ta bu sorunu yaşıyorsan uygulama geliştiricilerine geri bildirim gönder. Uygulama kaynaklı değilse ve sıfırlama ile de düzelmediyse servis merkezinde incelenmesi lazım.