cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Tv kumandası

(Topic created on: 08-16-2022 04:49 PM)
370 Views
sametsmdr1
Active Level 6
Options
Galaxy M

Telefonu sıfırlamadan önce burada Tv kumandası butonu vardı sıfırladım artık yok nasıl getirlebilirim (Tuşları düzenle kısmında yok)

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
O TV kumandası Google TV (eski adı Google filmler ) uygulamasıyla geliyor Bu uygulamanın olması gerek Google Play Store'dan indirebilirsiniz yoksa yada devre dışıysa etkin olması gerek Screenshot_20220816-172736_Settings.jpgScreenshot_20220816-172729_Samsung Members.jpg

View solution in context

0 Likes
13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Telefonun markası nedir acaba ekstra karartma varmış sende çok şanslısın valla
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy M
Android 12 olan samsunglarda var diye biliyorum
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Hayır maalesef çoğu cihaza verilmedi, A71, A52, A72, A53, A73 cihazları; S10 ve Note10 serisi haricinde amirallerde var yalnızca ..
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy M
Andorid 12 den mi bahsediyorsunuz yoksa exstra karartmadan mı?
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Tabii ki de ekstra karartmadan bahsediyorum, Android 12'yi Android 10-11 ile çıkmış tüm cihazlar, 9 ile çıkan bazı amiral gemileri aldı bile çoktan:)
0 Likes
fatihkuzen
Active Level 7
Galaxy M
Ekstra karartma sirasinda telefonun sönük pikselleri isildamaya basliyor. Cok tirt yani.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Activity launcher ile tüm cihazlarda çalışıyor ki, ben çalıştırdığımda herhangi bir sorun görmedim açıkçası, ekrandan ekrana değişir herhalde
0 Likes
sametsmdr1
Active Level 6
Galaxy M
Aa nedeen ki one ui 4.0 ile geliyorsa neden verilmemiş ki bende m33 var yeni olduğu için o zaman
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Maalesef Samsung bu konuda gereksiz yere kısıtlama yaptı M33'e verilmemiş olabilir ancak bu kullanamayacağınız anlamına gelmiyor activity launcher indirip arama yerine extra dim falan yazdığınızda bir aktivite çıkacak ona basınca ekstra karartma açabilirsiniz, kısayol oluşturma uygulamaları ile de ana ekrana kısayol ekleyebilirsiniz. Samsung vermese de sistemden silmediği için Android 12 kullanan tüm cihazlarda geçerli.
0 Likes