cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Telefonumu Kaybettim

(Topic created on: 08-18-2022 06:57 PM)
281 Views
HalidErdoğan
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Arkadaşlar birkaç saat önce telefonumu kaybettim. Allah'tan bir kahvehane sahibi bulmuş. Başka bir numaradan aradığım zaman telefonunumu bulduğunu söyledi ve adresi tarif etti. Ben de gidip telefonumu teslim aldım. Allah kimsenin başına böyle dertler vermesin ve böyle insanların sayısını arttırsın inşallah 😊

11 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Galaxy M
Hocam adınıza çok sevindim ya bir daha daha dikkatli olun lütfen böyle insanlar git gide tükeniyor inşallah daha fazla olur. 🙏
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Çok teşekkür ederim, birdahakine daha dikkatli olacağım inşallah.
İnşallah böyle insanların sayısı artar 😇🤲🏼🙏🏼
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy M
Allah'tan iyi birine denk gelmiş. Benimde telefonu ilk aldığım zamanlarda 2 ay falan olmuştu. Dolmuşta adamın biri almış ben **bleep** etmedim de Allah razı olsun bizden hemen sonra binen abla **bleep** etti de sen niye çocuğun telefonunu aldın dedi. Bende az kalsın kaptırıyordum.
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Sizin olay daha sıkıntıymış. Allah'tan farketmiş teyze. Dikkatli olmak lazım 👍🏼
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy M
Aynen öyle çok dikkatli olmak gerekiyor.
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Yontem var bir uygulama ayarlarda arama yerine bu yeri yaz o like gir orda size yardimci olqcakScreenshot_20220818-192121_Find My Mobile.jpg
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Tamamdır, teşekkürler
0 Likes
ErdemS21FE
Active Level 8
Galaxy M
Bu özellik açık olmasa bile google zaten bunu yapıyor internete cihazımı bul yazıp telefondaki gmail hesabına girerseniz yine bulabilirsiniz buda bir alternatif seçenek
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy M
Anladım, teşekkürler
0 Likes