cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonum kafayı sıyırdı

(Topic created on: 08-25-2023 07:43 PM)
254 Views
TheHeisenberg
Active Level 6
Options
Galaxy M

image

Başta sd kart hatası aldım 

Kullandığım Sd kart orijinal Samsung marka SD kartlardan, bir gün durduk yere sd kart okuma hatası verdi, daha sonrasında whatsapp, instagram ve snapchat gibi uygulamaları açmaya çalıştığımda cihaz hiç bir şekilde tepki vermiyordu. Cihazımı en az 3 4 kere yeniden başlattım ama nafile. Fotoğraf çekiyorum ama galeriye girip bakamıyorum. Bu olay yaklaşık 6 gün önce gerceklesti, kendiliğinden düzeldi. Sizce ne sebep olmuş olabilir? (Galaxy M52 5G, orta segmentin en iyi işlemcinin sahip olmasına rağmen, böyle basit hatalar saçma geliyor)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M
Merhaba kardesim senin durumunu cok iyi anladim ben senin sorunun cihazin tepki vermemesi bence cihazini yedekle birguzel sifirla ve hafiza kartida cihazi donduruyor yani bunu yetkili bile soyluyor

View solution in context

6 Comments
verado
Active Level 7
Galaxy M
Selam SD kartı çıkartıp
Metal yerlerini zedelemeden
Temizleyin sonra takip deneyin
Çip yerleri bazen puslanir
Bu banka kartlarında da oluşur
Cepte taşınan telefonlarda oluşabilir
Nem Ter gibi
Kac GB Kart kullanıyorsunuz
Dolmuş olabilirmi
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy M

Arkadaşlar, siz dikkatlı okumadınız mı acaba, sd kart problemi ile başladı daha sonra cihazın kendi problemleri ortaya çıktı, büyün uygulamalar dahili depolamada olmasına rağmen açılıyordu.

Solution
Galaxy M
Merhaba kardesim senin durumunu cok iyi anladim ben senin sorunun cihazin tepki vermemesi bence cihazini yedekle birguzel sifirla ve hafiza kartida cihazi donduruyor yani bunu yetkili bile soyluyor
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy M
Heh işte aradığım cevap bu yaşa be abicim! Sağlasın, en kısa sürede dediğinizi yapacağım.
Galaxy M
Yap kardeşim cunku servusede gitsen samsung onayli hafiza kartida olsa dondurdugunu sana soyluyecekler ve bunun artik tarihe karistiyorlar yeni cikan modelerde hafuza karti girisini kaldirdilar
ÇÖPSUNG1
Active Level 6
Galaxy M

Şarj cihazını sifirla