cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonu Garantiyle Nasıl Değiştiriyoruz Şartlar Nedir

(Topic created on: 01-24-2022 07:27 PM)
144 Views
byalin
Active Level 1
Options
Galaxy M

telefonum sürekli arıza veriyor. ilk başta ekranda mürekkepler çıktı bu benim sorunum ücretle yaptırdım ondan 1 hafta sonra ekran kesildi çalışıyodu ama ekran yoktu onu yaptırdım ondan sonra sarj almadı onu da yaptırdım 2 hafta geçti şuan şarj olmuyor ve power tuşu çalışmıyor. Telefon değişimi falan nasıl oluyor bir bilginiz varmıdır

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy M

Eğer bahsettiğiniz sorunları "Yetkili Samsung" servisinde yaptırdıysanız, son durum olarak tekrar aynı servise iletmenizi ve iade talebinde bulunmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Gerekli koşullar sağlandığı taktirde, servis konuyla ilgili size bilgi vermektedir. 

View solution in context

4 Comments
Galaxy M
Sorunu Bi de yetkili kişilere arz ediniz ya arayınız yada canlı destek alınız onlar size daha iyi cevap vereceklerdir

Ama cihaz değişimi için yetkili kişilerin bakması lazım garantiye verirken belirtmeniz yeterli
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Ayni sorunla 3 kez giderseniz ama ayni yil icerisinde 4 cu de deyistirebiliyonuz
usta55
Active Level 7
Galaxy M
Senin bu sorunlarına servisin cevabı hiç bir zaman değişim olmaz müşteri hizmetlerine aynı şekilde senin muhatabın bu saatten sonra hakem heyeti serviste yaptırdığı işlemlerin hepsinin elinde evrakı varsa tüketici hakem heyetine hizmetin yeniden görülmesi talebi ile başvur derim
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy M

Eğer bahsettiğiniz sorunları "Yetkili Samsung" servisinde yaptırdıysanız, son durum olarak tekrar aynı servise iletmenizi ve iade talebinde bulunmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Gerekli koşullar sağlandığı taktirde, servis konuyla ilgili size bilgi vermektedir.