cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Telefonda konuşurken sesin karşı tarafa gitmemesi gitse de ses kesintisi dalgalanma

(Topic created on: 06-02-2023 10:47 PM)
111 Views
Members_dF6nEQN
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Önceki telefonum samsung A72ydi ve daha 1 aylik aldığım telefonda telefon görüşmesi yaptığım zaman hoporlör ile konuşurken yada normal konuşurken karşı tarafa sürekli konuşmama rağmen ses gitmiyor ve konuştuğum kişilerden duyduğum kadarıyla dalgalanma seste gidip gelme oluyor.ben karşı tarafin sesini aliyorum onlar kimi zaman saniyelik duyuyolar kimi zaman dalgalanma ve hiç gitmedigini söylüyorlar .şuanki telefonum daha 20 günlük markasi samsung M52 hala ayni sorunlar olusuyo sesim gitmiyor gittigi zaman da dalgalanma sesin gidip gelme kesinti gibi sorunlar oluyor .genelde hoporlor acikken normaken de oluyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy M
Merhaba

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members > Destek > Hata Raporları > Ses / Titreşim. Burdan hata raporu oluşturup gönderin. ayireten Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler iyi geceler dilerim.

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy M
Merhaba

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members > Destek > Hata Raporları > Ses / Titreşim. Burdan hata raporu oluşturup gönderin. ayireten Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler iyi geceler dilerim.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ayarlar uygulamalar telefon uygulamasını bulun tıklayın depolama kısmına tıklayın veriyi sil tıklayın.
Sorun düzelmezse telefonunuzun yazılımını en güncel sürümde bulundurun yazılımınız güncel olduğu halinde de Sorun devam ederse yeni gelecek güncellemeyi bekleyin Eğer yeni gelen güncelleme de sorunu çözmezse telefonunuzu sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
0 Likes