cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

TAM 12 SAAT UYGULAMANIN AÇIK OLMASI

(Topic created on: 01-28-2022 12:51 PM)
149 Views
furkin
Active Level 3
Options
Galaxy M

Birşey sorcam ben gece yatarken  telefonum tamamen kapattim zaten şarjı 0 idi sonra sabah kalktım sarjım tam dolmuştu 100 idi ve telefonum hala kapaliydi

Bi baktim dijital sağlıga
Tam 12 saat tiktok açık kalmış ayrıca ben telefonu 12 saat açık tuttum 11 saattir belki bilmiyorum ama 10 saatten fazla telefon kapaliydi

Bir keresinde daha olmuştu bu tam 11 saat mi 12 saat mi ne instegram yada youtube idi hatirlamiyorum ama onlarda 12 saat acik kalmisti 

Bugün 6 saat baksam 18 saat neredeyse telefona bakiyormusum gibi herneyse

BU SORUN NEDEN OLUR ACABA BİLEN VAR MI TELEFON DA KAPALI

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba furkin,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy M
Uygulamayı derin uyku moduna al bakalım bir daha olacakmı 👍
0 Likes
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy M
Üzgünüm ki bence telefonun ele geçirilmiş olabilir. Güvenlik amaçlı telefonunu sıfırla şifrelerini değiştir Özellikle kredi kartlarında banka hesaplarında bi işlem yapıLmış mı kontrolünü sağla.
Telefon kapalıyken böle bi erişim varsa malesef böyledir.

0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba furkin,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes