cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Türkiye'de de Satışa Sunulacak Galaxy M55'in Tasarımı Ortaya Çıktı

(Topic created on: 03-21-2024 02:20 AM)
881 Views
Sisyphe
Expert Level 5
Options
Galaxy M

Samsung, Bütün Telefonları Birbirine Benzetiyor!

Samsung Galaxy M55'in ilk kanlı canlı görüntüleri paylaşıldı. Ayrıca bu akıllı telefon, Samsung'un internet sitesine de eklendi. Galaxy M55, çok yakında lansman yapabilir gibi görünüyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un, Türkiye'de de satışa sunduğu Galaxy M serisine yeni bir üye ekleyeceği ortaya çıktı. Samsung'un Hindistan'daki internet sitesinin destek sayfasında, Galaxy M55'e referans verilmeye başladı. Ayrıca ülkenin popüler sızıntı kaynaklarından biri, Samsung Galaxy M55'in kanlı canlı görüntüsünü paylaştı. 

Samsung Galaxy M55 böyle görünecek:


image

Samsung, şimdilik Galaxy A serisi telefonlarında yeni bir tasarım dili benimsemeye başladı. Bu tasarım dili, telefonun ses ve ekran kilidi tuşlarını bir adacık içine alıyordu. Ancak bu tasarım dili, Galaxy M serisi için benimsenmeyecek gibi görünüyor. En azından şimdilik. Çünkü Galaxy M55 için paylaşılan görüntü, tuşların çevresinde herhangi bir çıkıntı olmayacağını gözler önüne seriyor. 
24 Comments
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy M
Tasarımın batsın be samsung yıllardır her modelde aynı değiştiremedin tasarımı 🤦 m55 bence performans olarak a35 in büyük bataryalısı olur gibi a serisi daha iyi oluyor yıllardır işlemci olarak
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy M
Tasarımda köklü değişim yaparsa, satışlar olumsuz etkilenebilir kaygısıyla bütün yeni çıkan modelleri birbirinin aynısı gibi yapıyor.
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy M
En azından s serisini farklı yapmalı yani bu tasarım sade tamam artık bunlar samsungla bağdaşan fotoğraflar diyelim o zman diğer orta segment serileri değiştirmeli
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy M
Kesinlikle
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy M
A54 gibi olmuş
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy M
Her model aynı tasarım zaten hocam. 3 tane kamera alt alta 😄
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy M
Uff değişime bak😳,ben şok!
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy M
Sıradışı bir tasarım olmuş 😅😅
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy M
Aynen öyle,ilk defa kullandılar sanırım😄.Hemen elimdeki satıp,bunu alayım😁!