cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ssung m31 ekran kaydedici neden yok

(Topic created on: 05-12-2023 03:17 AM)
171 Views
ugurduru
Active Level 1
Options
Galaxy M

Uzun yıllardır samsung cihazlar kullanıyorum ve çevrendeki insanlara öneriyorum samsung m31 cihazda neden bir ekran kaydedici yok Çinli oppo xiaomi huwai gibi bir çok firma bu özelliği her telefona koyuyor vbu sizin için bu kadar zor samsung cihazlarda böyle ufak tefek proglamsal sorunlar yüzünden bukintlik getirdiniz hiç bir isiniz tam değil 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ugurduru,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Galaxy M31 / SM-M315F cihazımızda, ekran kaydetme özelliği mevcut değildir. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Core isletim var onda yani kisilmis sistem ama diyer model lerde var m de yok sadece
ZyraXone
Active Level 9
Galaxy M
Bende m31 kullanıyorum ama samsunga göre politikalar yüzünden kısık bir cihaz olduğu için bu politikada güya satış stratejisi ondan yapabileceğimiz bisey yok. Amaçları yeni cihaz aldırmak. Sadece batarya olarak memnun kaldım cihazdan. Zaten zaten neden gidip m31 aldirdiysam s21 ultra aldırmak varken.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ugurduru,

Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Galaxy M31 / SM-M315F cihazımızda, ekran kaydetme özelliği mevcut değildir. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Teşekkürler.
MOD