cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sonunda olan oldu

(Topic created on: 09-17-2021 10:51 AM)
86 Views
ins-karakalemlik
Active Level 5
Options
Galaxy M
Evet arkadaşlar Samsung un iğrenç güncelleme sorunlarından dolayı çok sevdiğim A72 telefonumu sattım sebebi son gelen Ağustos güncellemesi ve sözde batarya algoritması iyileştirmesi şimdi ne aldın diye soran olursa tekrar m51 aldım ve stok rom u ile kullanıyorum güncellemeleri kapattım ve inanılmaz memnunum 3 gün bekleme 14 saat ekran süresi nacizane tavsiyem güncelleme yapmayın arkadaşlar güncelleme demek yeni bir cihaz almanız için var olan telefonunuzun planlı olarak eskitilmesi demek daha öncede m51 kullandım A72 den önce oda güncelleme yaparken ana kartı yanmıştı . Şimdi bir moderatör çıkar ve güncelleme yapılmadan olmz der emin olun bu güne kadar guncelledigim hiç bir telefonda genel olarak bir önceki sürümü özletmeyecek problemsiz bir güncelleme ben görmedim.
4 Comments
AZİZE
Active Level 9
Galaxy M
Durumunuz gercekten çok vahim ve böyle şirket tarafından planli eskitme politikası SUÇTUR.
Galaxy M
Malesef ve Samsung güncellemesi sıkıntılı olduğunu kabul etmesine rağmen yeni güncelleme ile sorun düzelecek deyip size zaman kaybettirmekten başka birşey yapmıyor ve siz her seferinde bu sefer düzelir umuduyla guncelliyirsunuz ama nafile
0 Likes
AZİZE
Active Level 9
Galaxy M
Ben S20 ultra kullanıyorum ve hiç olmadı ben de acaba modele göre degisir o zaman
0 Likes
Galaxy M
Amiral gemisi kullanıyorsunuz önümüzde ki guncellemelerde sizde farki anlarsınız donma kasma ısınma batarya performansı kaybı şeklinde oluyor telefonu ilk aldığınız günkü deneyimi ilk güncelleme sonrasında alamaz hale geliyorsunuz.
0 Likes