cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Smart view

(Topic created on: 09-24-2021 11:12 PM)
274 Views
gallek
Active Level 1
Options
Galaxy M

Telefonun smart viewi anndroid cihazını bulamıyor.Aynı wifiden bağlanıyoruz.youtoubeyi yansıtıyor, ama herhngşbir filmi yansıtmıyor.Başka bir ekran yansıtma aplikasyon indirdim oda yansıtıyor.Sorun ne olabilir.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy M

smart view kaldırıldı SmartThings uygulmasıyla artık aynı işlemi yapabiliyorsun. televizyonun ve telefonun görüntü aktarmayı destekleyirsa tabi yapabilirsin

View solution in context

0 Likes
16 Comments
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
Televizyonun markası ne? Smart view Samsung cihazdan Samsung televizyona yapıyordu yanlış bilmiyorsam. YouTube yansıtması her telefon-televizyonda olabilir tek şart aynı ağa bağlı olmanız lazım.
0 Likes
gallek
Active Level 1
Galaxy M
Telefon samsung, televizyon arçelik.Sorun bundanmı kaynaklı acaba
0 Likes
4lit1y1nd1
Active Level 6
Galaxy M
Tv samsung olsaydı yapardı, sadece youtube'un ekran yansıtmasını kullanabilirsiniz
0 Likes
gallek
Active Level 1
Galaxy M
Çok tşkler
rasit
Active Level 7
Galaxy M
Tv yi açtığında kaynak ayarlarına gir orda yansıtmak için ekrana bir program tarzı bir şey var tv de onu aç sonra tel den smart wiew e gir ve işlem tamamdır
0 Likes
gallek
Active Level 1
Galaxy M
Tv den yansıtma kısmını açtım .dediğiniz farklı birşeyse onu bilmiyorum.Açık yazarsanız denerim
0 Likes
rasit
Active Level 7
Galaxy M
Tw de akıllı tv ise kaynak ayarlarında smart wiew tarzında bir uygulama oluyor onu aç lütfen sonra tel den de smart wiew i aç ve baglan mesela benim televizyonum hi level marka ve smart wiew e bu şekilde giriyorum ve bağlanıyorum yada istersen kaynak tuşuna basınca televizyondan çıkan ekrani resmini yolla daha iyi yardımcı olabilirim mesela grundig marka televizyonlarda smart wiew ile görüntü aktarım özelliği yok
0 Likes
CKA65
Active Level 6
Galaxy M
Kullandığınız arçelik televizyonda ekran yansıtma özelliği olmayabilir. Youtube netflix gibi uygulamar tv de kurulu geldiği için telefondan bağlanabilirsiniz. Fakat telefon ekranı yansıtma konusunda uyumlu olmayabilir. Televizyonunuzun ekran yansıtma özelliği olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ekran yansıtma farklı tv de kurulu uygulamarı kullanmak çok farklı.
0 Likes
gallek
Active Level 1
Galaxy M
Chromecast var televizyonda. Başka aplikasyon indirdim onunla yansıtıyorum.ama kendi smart wiewi ile olmuyor
0 Likes