cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ses sorunu

(Topic created on: 10-26-2022 09:36 PM)
136 Views
Başak71
Active Level 3
Options
Galaxy M

1 ağustos güncelleme sonrası telefonda bir enteresan durum oluştu. Tüm medya seslerinde kendi kendine kısılması oluyor. Video film bütün platformlarda oluyor üstelik. Anlayabilmiş değilim ama çok can sıkıcı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Başak71,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
Başak71
Active Level 3
Galaxy M

1 ağustos güncelleme sonrası telefonda bir enteresan durum oluştu. Tüm medya seslerinde ve telefon zil sesinde  kendi kendine kısılma oluyor. Video film bütün platformlarda oluyor üstelik. Ve surekli hem zil sesi hem medya sesini acmak durumunda kaliyorum. Anlayabilmiş değilim ama çok can sıkıcı. Bilen var mı acaba neden olduğunu 

0 Likes
Galaxy M
Bir kaç kişi daha böyle bir sorundan bahsediyor. Muhtemelen hızlı bir düzeltme gelecektir.
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Çok sinir bozucu bir durum yaşıyorum
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Küçük bir yazılım hatası olabilir...ayrıca cihazı sıfırladınızmı hiç?sıfırlamadan sonra devam ederse Küçük bir yazılım hatası demektir...eğer sıfırlamadan sonra sorun duzelirse cihazınıza sonradan yüklediğiniz 3.taraf herhangi bir uygulama sebeb olabilir
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Sıfırlama yaptığımda hersey gitmeyecek mi?
0 Likes
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Gidecek tabiki herseyi yedek alın...
Başak71
Active Level 3
Galaxy M
Of çok can sıkıcı ama. Bana destekten yazmışlar hiçbir kayıp olmayacak diye.
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy M
Sıfırlama menüsüne ilerleyip Sıfırlama seçeneklerine bir göz atın.hangi Sıfırlama ile neler silinecek orada açık bir şekilde gösteriyor
Fabrika ayarları Sıfırlaması ile temiz yeniden android işletim sisteminiz yüklenecek.en etkin Sıfırlama dır
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Başak71,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​