cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ses problemi

(Topic created on: 01-02-2022 01:44 AM)
238 Views
Eeee454545
Active Level 1
Options
Galaxy M

Müşteri hizmetlerini arayıp verilen talimatları yerine getirmeme, en son çözüm telefonu sıfırlamama rağmen, HATA RAPORU GÖNDERİRKEN UZUN UZUN SORUNUMU ANLATMAMA Rağmen, telefonumu güncellemeden önce böyle bir problemle karşılaşmama rağmen, GÜNCELLEDİKTEN SONRA SES PROBLEMİYLE KARŞILAŞTIĞIMI SÖYLEMEME RAĞMEN, TEKNİK SERVİSE GÖNDERMEM SÖYLENDİ. TELEFON DÜŞSE, DARBE ALSA, BUNU ANLARIM, GÜNCELLEMEDEN KAYNAKLI BİR PROBLEM İÇİN, KULLANICI HATASI OLMAYAN BİR TELEFONU GARANTİYE, TEKNİK SERVİSE GÖNDERMEK HANGİ AKLA MANTIĞA SIĞAR. ŞUAN ARAŞTIRDIM BU PLATFORMDAN GÜNCELLEMEDEN SONRA HERKES YAŞAMIŞ BUNU. İÇİNDE BENİM DE BULUNDUĞUM ONCA İNSANIN MAĞRUDİYETİNİ GİDERİN LÜTFEN. TEKNİK SERVİSE GÖNDERSEK BU SEFER BAŞKA TARAFI BOZULACAK TELEFONUN SES PROBLEMİ YANKI, CIZIRTI YAŞAYAN İNSANLARIN TELEFONUNA GEREKLİ GÜNCELLEMEYİ TEKRAR GÖNDERİN. SAMSUNG MEMBERS'DAN DA HİÇ BİR DESTEK GÖREMEDİM. OTOMATİK MESAJ DIŞINDA. TELEFONUMU GARANTİYE GÖNDERMEYECEĞİM. AMA SİZ GÜNCELLEMEDEN KAYNAKLI BU PROBLEMİ ÇÖZECEKSİNİZ. 

17 Comments
smsismail
Active Level 7
Galaxy M
Telefonun modeli nedir hocam? M31s Mi?
0 Likes
Eeee454545
Active Level 1
Galaxy M
M31s
0 Likes
smsismail
Active Level 7
Galaxy M
Düzeltirler hocam. Olmadı mecbur garantiye göndeririz artık.
0 Likes
Eeee454545
Active Level 1
Galaxy M
Tekrar güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Garantiye göndermeyi de mantıklı bulmuyorum şahsen. Çünkü yazılım kaynaklı sorunu, uzaktan müdahale ederek düzeltebileceklerini biliyorum. Gerekirse mahkemeye başvuracağım. Ve kesinlikle samsung almayacağım.
smsismail
Active Level 7
Galaxy M
Haklısınız hocam. Bende de M12 var yan tuşu kendi kendine bozuldu ve sabahları dokunmatiği 10 saniyeliğine işlemiyor.
0 Likes
Eeee454545
Active Level 1
Galaxy M
İphone politakısını benimsediler zannımca. Telefonların eskidiği algısı yatarak, üst modellerine yönlendirme.
smsismail
Active Level 7
Galaxy M
Hocam size bir tavsiye vereyim. Amiral gemileri dışında SAMSUNG CİHAZ ALMAYIN.
Eeee454545
Active Level 1
Galaxy M
Teşekkür ediyorum tavsiye için bundan sonra samsung alır mıyım orası meçhul
DD72
Active Level 3
Galaxy M
Hocam fabrika ayarlarına döndürmeyi denedinizmi
0 Likes