cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sebeke

(Topic created on: 10-12-2022 09:34 PM)
82 Views
CesurCa
Active Level 2
Options
Galaxy M

Eski Samsung Android telefonumda şebeke seçimi (4,5g, 3g, 2g) seçimi yapabiliyorken şimdi Samsung m31s telefonumda böyle bir seçenek yok, 3G genelde kullanmak istiyorum 3G'den 2G hep atlama oluyor bu özellik otomatiktir Şu an bunu nasıl sadece 3G yapabiliriz acaba? Yardımcı olacaklara Şimdiden teşekkür ediyorum

18 Comments
Bthn_
Active Level 8
Galaxy M
Ustteki mesajini şimdi gördüm galiba telefonun 3G de az çektiği in 2G ye geçiyor
0 Likes
CesurCa
Active Level 2
Galaxy M
Tamam ama otomatik olduğu için 2g'ye geçiyor benim burada birader redmi Note 8 Pro kullanıyor 12 şu anda 3 kez seçilidir hiçbir zaman 2g'ye düşmiyor
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung 4 sene once o ayari kaldirdi sistem kendisi ayarliyor oda iyi oldu aslinda milet cok karistiriyordu
0 Likes
CesurCa
Active Level 2
Galaxy M
Bence bu özellligi kaldırdıkları için çok kötü olmuş kendimi seçmek Bence daha mantıklıydı en az da şebeke çekmedi veya internetin çekmedi veya çeken ağlarda seçebiliyorduk
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Zaten sistem kendi ayarliyor en kaliteli ag hangisi ise o ag baglaniyor
0 Likes
CesurCa
Active Level 2
Galaxy M
Vallahi kanka hiç öyle değil Bence benim hep 2G atlama yapıyor saçmalık samsung m31s
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy M
Ozaman orda o hat iyi cekmiyor tasima yap bence diyer hat kulanicilarina sor
0 Likes
CesurCa
Active Level 2
Galaxy M
Olabilir..!!!
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba CesurCa,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes