cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sd kart hatası

(Topic created on: 12-09-2020 05:46 PM)
3654 Views
nuvanda
Active Level 4
Options
Galaxy M

Sd kartım 16gb ve sürekli sd karta yazılamıyor hatası veriyor ne yapmam lazım sd kart eski değil.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba nuvanda,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bildirim sürekli olarak tekrarlanıyor ise, verilerinizi yedekledikten sonra SD kartı biçimlendirmenizi ya da farklı bir SD kart ile değiştirmenizi öneriyoruz.

SD kart biçimlendirme işlemi ; Cihaz Bakımı > Depolama > Depolama ayarları > Sd Kart > Biçimlendir üzerine dokunun. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Galaxy M
Bu galiba yazılımsal bir sorun sağlam bir SD kart kullanıyorum ve bende de oluyor ama niye oluyor bilmiyorum
0 Likes
Galaxy M
ayni durum bende de var yazilamadi hatası veriyor bir gün telefonu kapattı açılmadı hardreset yaptim oyle açtım sonra kart hatası veriyor diye çıkardım kartı:(
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba nuvanda,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bildirim sürekli olarak tekrarlanıyor ise, verilerinizi yedekledikten sonra SD kartı biçimlendirmenizi ya da farklı bir SD kart ile değiştirmenizi öneriyoruz.

SD kart biçimlendirme işlemi ; Cihaz Bakımı > Depolama > Depolama ayarları > Sd Kart > Biçimlendir üzerine dokunun. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes