cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Sarj sorunu

(Topic created on: 04-07-2020 03:16 AM)
166 Views
Berker35
Active Level 4
Options
Galaxy M

Ya arkadaşlar ben aldim bu telefonu bugun de sarji cok cabuk bitiyor 5000mah a gore bana cok pasif geldi youtube da video izliyorum 6 dakada 1 iniyor sarji ne yapmam gerek bununicin boyle olan varmj yada servise göndermem gerekliminki? Guc modu acik degil ama

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Berker35,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları

takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
A20Muharrem
Active Level 7
Galaxy M
5000 mah 6 dakida hiç yimemesi gerek
0 Likes
Berker35
Active Level 4
Galaxy M
servise gondereyimmi gondermeye de korkuyorum ya gelince daha beter olur diye srrvise guven olmaz malum
0 Likes
Berker35
Active Level 4
Galaxy M
dusun yani otomatik gibi youtube olsun olmasin telefonla ne yaparsam yapayim 6dakada 1 iniyor normal burda takilirken bile bu geçerli bana cok kisa geldi
0 Likes
Tipibey
Active Level 6
Galaxy M
android sürüm kaçta
0 Likes
Bilal00009
Active Level 4
Galaxy M
Kardeşim o pil 1 günü çıkarmaz işlemci çok pil kullanıyor pazarlama stratejisi sabah çıkarırsın akşam üstü yada akşam olmadan takarsın normal düzeni o iyi araştırma yapmamışsın ama telefonunda sıkıntı yok merak etme onun normal hali o
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Berker35,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları

takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes