cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SamsungM31s Hatalı ÜrünLerin Satışa SunuLması

(Topic created on: 05-31-2021 11:07 AM)
99 Views
lVIPlxKRALx
Active Level 2
Options
Galaxy M

Hepsiburada'dan aldığım Samsung m31s için buradaki şikayetlere aldırış etmeden problemli ürünü satmaz Samsung kalitelidir dedim ve ürünü aldım bende benzer sorunlarla karşılaştım. Daha yeni telefonumu açıp servise götürmek zorunda kaldım. Ne iade ne de değişimle ilgili kimse bir şey söylemedi ürün yapılıp verilirmiş öncelikle yapılmayacak bir şeyse değişim ya da iade için servis raporu düzenleniyormuş. Kim sıfır aldığı telefonu alın bu olmamış bunu yapında geri verin der bu mantık dışıdır neyse sorunlar şu şekilde arka kapakta boşluk var el değdikçe tık tık ediyor.

Bataryası 6000 mh olmasına rağmen hızlı tükeniyor. Hayalet ekran görüntüsü beyaz ekranda güneş ışığı altında çok net görünüyor. Diğer ortamlarda bariz bunlar şu şekilde ön sol üst de 2 adet ön kamera büyüklüğünde bunun için sensör dediler. Alt orta kısımda bir adet parmak izi okuyucusu büyüklüğünde bunun içinde parmak izi okuyucusu dediler. Sözde Samsung'un uzman yetkili servisi parmak izi okuyucusu yan tarafta olduğunu bilememişler. Okuyucusu yan tarafta dedim onu da sensör sayı verdiler. Hayalet ekrandır diyemediler çünkü kim uğraşacak cihaz stabil kullanımda bile ön cam kısmı hemen ısınmaya başlıyor. Sözde DAP cihazmış değişim ve iade servis raporu ile oluyormuş yalnız bu saydığım problemleri arıza olarak görmüyorlar.

Bunlar bütün m31s modellerinde varmış demek ki. Bütün modelleri yarı bozuk satışa sunuyor Samsung kimse yeni aldığı cihazını alıp da servise götürmek istemez çünkü o ürün sıfırdır ya hani sorunsuz olması gereklidir. O vakit Samsung sorunlu cihazlar satmaya başlamış alan kişiden de sorunlarını gidermek için servise getirmesi beklenmiş Samsung sen pazara sunduğun cihazın kontrolünü yapmalısın biz değil !

4 Comments
Galaxy M
Peki neden bir teknoloji mağazasından almadın telefonu öyle daha sağlıklı
0 Likes
lVIPlxKRALx
Active Level 2
Galaxy M
M serileri online alışverişe özel cihazlar mağazada online alıyor çıkış yeri zaten samsung ne anlamı var
0 Likes
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy M
Bende hepsiburada dan aldım batarya konusunda katılmıyirum 11 saat ekran süresi alıyorum, benim kapakta boşluk yok, ısınma normal düzeyde, sensör yerleri normal bence
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba lVIPlxKRALx,

Konunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD