cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung'un Garip Güncelleme Programı

(Topic created on: 09-04-2022 03:19 PM)
88 Views
MehmetEmreM23
Active Level 5
Options
Galaxy M

Samsung A23 modeline 3 sene Android,4 sene güvenlik güncellemesi vereceğini açıkladı.

Peki neden A23'e veriyorsun da M serisine vermiyorsun.M23 gibi modelleri geçtim M51,M52 gibi modellere bile vermiyor.M serisine de en azından 3 sene Android güncellemesi istiyoruz.

Düzeltme:A23 2 sene Android,4 sene güvenlik güncellemesi alacaktır.
20 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Gidip de samsung türkiyeye vb sorarlarsa olacağı bu, almıyor, almayacak.

Bu yıla kadar A3x bile almıyordu 3 yükseltme. A23 almaz bile. M serisine zaten henüz verilmiyor, samsung türkiyenin telefonlarından haberi bile yok, her modele 3 yükseltme verilir diyen adamlardan bir halt olmaz, beklemeyin.
MehmetEmreM23
Active Level 5
Galaxy M
A23 için Samsung Türkiye'ye sormadım.İnternette gördüm. Link:https://shiftdelete.net/samsungdan-uygun-fiyatli-modele-dort-yil-guncelleme-sozu

Ama yanlış da olabilir çünkü haberin başında 3 Android güncellemesi alacağı söyleniyor ama sonunda Android 12 ile çıktığı ve 13 ve 14'ü alacağı söyleniyor.
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Aslında burada bir yanlış anlaşılma/türkçe hatası var.

A23 4 yıllık güncelleme programına eklendi diyor, maks shifdelete işte. 2020 ve sonrasında çıkan tüm cihazlar en az 4 yıl güncelleme alacak zaten, ama Android değil, normal güncelleme.

İşte, Türk editörlerden ne beklersin ki, sonra uğraş böyle forumlarda insanlarla, kusura bakmayın sizin için demiyorum, siz iyi birine benziyorsunuz ama bazıları aşırı inatçı ve anlamıyor.

Bu resimde de gördüğünüz gibi yükseltme değil, güncelleme diyor. Ama yine de hata yapılmış, sanki A23'de 3 yükseltme alacakmış gibi söylenmiş..Screenshot_20220904-152518_Samsung Internet.jpg
MehmetEmreM23
Active Level 5
Galaxy M
Evet aynısını bende farkettim.O yüzden buraya yazdım.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Şu teknoloji haberleri yapanlar çok saçma sapan bilgileri hazırlıyorlar kimse işini iyi yapmıyor 😡
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Gerçekten ya çıldıracağım abii sence bir gönderi açsam tüm cihazların en son alacakları güncelleme olarak, sence saçma olur muydu? laf anlatmak yerine link atardım herkese 😂😂
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Bilemiyorum yaa sen bilirsin ama haber siteleri mahvediyor ortalığı 😅😅
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Gerçekten yaa 😂😍
Galaxy M
M52 ve M53 3 yıl güncelleme programına dahil edildi