cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung telefonlar kisitli telefon a31,32,50,51,52...vs hepsi ayni telefon

(Topic created on: 07-21-2021 08:06 PM)
62 Views
isoo2003
Active Level 4
Options
Galaxy M

Samsungda a30,31,32,a51,52,a70,a71..vs..hepsi ayni telefon..m serise de ayni..

Hepsi hikaye..
Ustelik kisitli telefon samsunglar
Hatta bolgeden bolgeye bile kisitlamalar degisiyor.
Hatta samsung o kadar abartmiski.uygulamalari hafiza kartina tasima secenegini bile kaldirmis..
Zaten hafiza kartini dahili yapmak kisitli..
Ustelik telefonlarinda bir cok hata mevcut..
M21 ve m31 aldik..hatalari bitmiyor.
Sanki cinmau general mobile kullaniyoruz..
Samsung artik eski samsung degil..
Cin mali xiaomi,oppo,realme..vs telefonlara hicbir ustunlugu youstelik samsunglarin bataryalari 6ayda oluyor.dandik..
Milletin xiaomi,oppo,realme almalarina şaşmamali..

50 Comments
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Evet😂
10 dakika da 60-70 derece sıcaklığa ulaşabilen Exynos işlemcilerimiz ile, soğuğu dert etmeyebilirsiniz 😂
0 Likes
isoo2003
Active Level 4
Galaxy M
Exnos islemcinin bir sikintiso yokicinde snapdragon cekirde birde mali veya adreno ekran karti cipi var..islemcilerin hepsi ayni..birbirlerine bakarak telefon ureticileri benzer islemciler cikariyor.elektrik tuketimi ve isinmayi 7nm 10nm uretim teknojisi belirliyor..hepsi ayni oppo realme,xiaomi,samsung..youtube da testleri var hepsi 10-12saay ekran suresi veriyor,hepsi 3 asagi 5 yukari ayni fps ve ayni isinmayi veriyor otunda 42derece..islemcilerdede telefonlarda rakip modeller islemciler..burada yazilimsal problemlerden bahsediyoruz samsung..
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy M
Exynos da stabilizasyon diye birşey yok sürekli dalgalanma yaşanıyor işlemcilerde işlemci karşılaştırma postuma bakarsan anlarsın aradaki farkı antutu puanı fazla çıksın diye işlemciler cok güçlü yapılıyor sonra insanlar alınca hiçbir işe yaramıyor o puanlar çöp işlemci exynos u hiçbir şekilde savunamazsin konuyu kapatalım.
0 Likes
isoo2003
Active Level 4
Galaxy M
Hangi yazili. Hangi guvenlikten bahsediyon.hepsi android 11 uzerine kendi arayuzunu temasini koyuyor.androud 11 de olan her guvenl8k ne eksik ne fazla hepsinde var..gerise tema..abartmiyalim..ipone hatasiz telefon yapiyor.samsung yapamiyor.ustelik ipone fason yaptiriyor.fabrikasida yok..bu gun hic bir samsung ipone gibi resim cekemiyor.kamerada islemcide iponeden 7 sene geride..ee oyleyse neden samsung..nefarki var xiaomi veya oppodan..kusurlarla dolu yazilim
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Saçmalama ya sen ne anlarsın telefondan gelmişsin konuşuyorsun.
Öncelikle Xiaomi de boot animasyona kadar herşeyi 1 tıkla değiştirebiliyorsun. Bu iyi gibi duruyor ama bunu virüsler kullanırsa n'olcak.
Çinli markaların güvenlik diye birşeyi yok bile.
Samsung'un knox'u var ve bu donanım tabanlı çalıştığı için önyüklemenin en başından itibaren çalışmaya başlıyor ve telefonu koruyor.
Samsung bir cihazda güvenli başlatmayı etkinleştirirsen virüsler önyüklemeyi etkileyemez.
Böylece işletim sistemi başarılı bir şekilde başlatılır.

Ayrıca sen git bir Note ve ya S kullan da gör nasıl çekiyor. Öyle gelip te M21 M31 ile konuşma burda. O zaman iPhone'un da iPhone4 ünü karşılaştıralım burda adil olacak mı.
O çok övdüğün elmanın telefonu 100x zoom yapamıyor.
O çok övdüğün elma da batarya mAhları şaka gibi.
iPhone dan 7 sene geri de derken?
Apple hala 60 hz ekran kullanıyor S3 bile 60 hz. Rezil
2021 yılında FHD ekranlı telefon satmaya utanmıyor elma.
Ayrıca Samsung'un One UI arayüzü en stabil arayüzlerden.
Birde sen iOS'u Samsung bir cihaza kurmayı başar o zaman görürüm hangisi daha çok dayanıyor şarj olarak ve kamera olarak daha iyi.
Android cihazı yoruyor burada Samsung'un bir suçu yok.
Bir kere Samsung ile Apple'ı karşılaştırmanız, sizin gram anlamadığınızı gösteriyor telefonlardan.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aynen hak veriyorum. Hem iPhone da İyidir ama batarya konusuna gelirsek fiuv! Batarya nehir gibi akıp gidiyor. Samsung alırsanız da Samsung almasanızda bişey değişmeyecek abi.
isoo2003
Active Level 4
Galaxy M
Tum androidlet linux.android dedigin linux..her telefonda isletim sistemi rom ayri bir yerde telefonu rotlamadan guvrnligi asamassin..yani hepsi ayni guvenlige sahip.herkezin telefonunda 3-5bankacilik..vs uygulamasi var..hangi virus hangi guvenlikten bahsediyon..
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Ha zaten hepsi aynı dimi çok mantıklı.
Ona bakarsan iOS ile Android aynı temelleri taşıyor diyebiliriz.
Android Linux çekirdeği üzerine yazılmış, iOS ise Darwin.
Linux ve Darwinin benzerliği ise Unix tabanlı olmaları.
isoo2003
Active Level 4
Galaxy M
Ipone 7 bile simdiki samsunglardan daha iyi cekiyor.samsung s20 ile kurban pazarinda resim cektim.benim cektigim resimse.iponenin cektigi ne?benim s20 cop o un yaninda
Ayrica ipone islemcisi en iyi islemci..3-4sene onde gidiyor..ayrica donanim ram olarakta dusuk olmasina ragmen..6-8gb androidlerden daha hizli calisiyor..bataryasi kucuk old.halde ayni ekran suresini veriyor..
Ipone isletim sistemi makine dilunde yazilmis..dusuk donanimla daha hizli calusiyor..
Android isletim sistemi linux uzerine emulator bir isletim sistemi..daha yuksek donanim ve ram istiyor..
Samsung kamera olarakda donanim olarakta cin mali telwfonlarla ayni..tek farki fiyati 500tl pahali..onlar gibi hatalarla dolu ve kamera ustunlugude yok.cunku bakarsan ayni model sony kamera sensoeu koymuslar modelerine..tum kameralari sony uretiyor sonucta.ayni kamera modeli ba,i samsung ve xiaomide kullanilmis..
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Yaw bu sorunları sadece sen yaşıyorsun sanırım ben aşırı memnunum Samsung'tan yıllardır. Amiral gemisi de kullandım çok güzel telefonlardı seninle muhattap olamayacağım üzgünüm 😒.
Ayrıca iOS makine dilinde yazıldı derken?
Bir kere farketmiyor yazılım yaparken derlediğinde otomatik olarak makine diline dönüşüyor her yazılım derlenir yoksa çalışmaz yazılım yapanlar bilir atıp tutanlar değil...