cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung tarayıcı

(Topic created on: 04-30-2022 07:52 AM)
124 Views
campl79
Active Level 4
Options
Galaxy M

Merhaba arkadaşlar m51 telefonundan samsung tarayıcıyı giriyorum ayarlar kısmında güncelleme var diğiyor güncelle dediğim zaman play store atıyor normalde güncellemeyi galaxy store yapıyor.play store atığında telefonunuz bu sürümde uyumlu değildir yazıyor ama galaxy store böyle sorun yok tarayıcıyı kullanıyorum ama güncelleme var diyor ayarlarda neden güncelle dediğim zaman play store atıyor 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba campl79,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
kaanrhymeA51
Active Level 6
Galaxy M
Tam emin değilim ama bazen bi uygulamayı güncelleyecekken hangi uygulama mağazasından güncelleyeceğinizi sorar. Sanırım siz ordan play store'yi seçip her zaman bunla aç seçeneğini işaretlemişsiniz. Çözüm yolu ayarlar>uygulamalar>galaxy store>varsayılan olarak ayarla kısmından olması gerekmektedir. Yanlışım varsa düzeltin.
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy M
Cihazınızın ara yüzü Core olduğu için bazı uygulamalarda Google Play Store'da uyumsuzluk olabiliyor
0 Likes
campl79
Active Level 4
Galaxy M
Varsayılan ayarlarda sorun yok samsung tarayıcısı play store aradığım zaman çıkmıyordu zaten galaxy store çıkıyordu şimdi güncelleme neden play store atıyor onu anlamadım
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba campl79,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes