cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung member Arapça hatası

(Topic created on: 06-08-2022 11:55 AM)
1155 Views
Nesimmm
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung member uygulamasına pcden girmek istiyordum ama Samsung bana arapça mail ve bildirim atıp duruyor. Telefondan da denedim Chrome dan. Yine arapça bir şeyler gönderiyor 

Artık can sıkıyor.
3 Comments
Nesimmm
Active Level 1
Galaxy M

Samsung personeli girdiğim hatayı çözüldü diye girmiş. Çözümü reddettim. Çünkü defalardır otomatik mesaj atıp duruyor. Cevap yazabilmeme izin vermiyor. Eposta doğrulama istiyor onu yapınca arapça bir şeyler gönderiyor. Samsung m31 

ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy M
Arapça bildirimleri şu şekilde Türkçeye çevirebilirsiniz
Ayarlar > Samsung hesabı > profil bilgisi > dil > Türkçe (bu kısım Arapça olacak ama siz Türkçeye çevirin.)
Görsellerde daha detaylı gösterdim. (Adım adım yazdım Members uygulaması fotoları karıştırıyor diye.)
Not: Pcden nasıl yapılır onu bilmediğim için anlatamıyorum maalesef ama yine aynı şekildedir diye düşünüyorum. Screenshot_20220608-161858_Samsung account.jpgScreenshot_20220608-161749_Settings.jpgScreenshot_20220608-161842_Samsung account.jpgScreenshot_20220608-161837_Samsung account.jpg
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Nesimmm,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD