cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m52 resim içinde resim sorunu (yeni güncelleme)

(Topic created on: 05-09-2022 12:24 AM)
394 Views
efeyayla
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Samsung m52 telefonumu yeni güncelledim. Güncelemeden önce sorunsuz çalışan resim içinde resim özelliği yani örneğin youtubeda video izlerken uygulamadan çıkıp videoyu arka planda çalıştırırken onun görüntünün boyunu ayarlamaya çalışırsam (bazen hiçbir şey yapmasam da oluyor) artık o uygulamaya geri giremiyorum. Uygulamaya tıklanmıyor. Arka planda çalışan uygulamalarda da gözükmediği için (resim içinde resim özelliğini kullanırken arka planda çalışan uygulamalarda gözükmüyor zaten)  tümünü kapata basıp tekrar uygulamaya giremiyorum. Mesela izlediğim video bitti. O pencere kenarda kalıyor öyle gitmiyor. Çözüm olarak ya telefonu yeniden başlatıyorum. Ya da uygulamayı silip tekrar indiriyorum. Lütfen biri bu sorunuma çözüm bulsun. Uzun oldu hakkınızı helal edin. Şimdiden teşekkürler..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba efeyayla,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

2 Comments
bakiak1
Active Level 4
Galaxy M
Resim içinde resim seçeneğini kapatıp açmanızı öneririm. Ayrıca cihaz güncellemeyle birlikte bazı uygulamaları optimize edememiş olabilir. Uygulamayı devre dışı bırakıp tekrar kurmanız da sorunu çözebilir.
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba efeyayla,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​