cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m52 pub g donma kasma sorunu

(Topic created on: 04-12-2022 01:25 PM)
453 Views
tolga1289
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Samsung m52 5g 8 128 telefon PUBG ®da donuyor, kalıyorum. Piksel piksel oluyor. Oyun oynanmıyor. Bu son güncellemeden, sonra oldu. Bıktım ne yapsam düzelmiyor. Çözüm istiyorum. Bu paraya bu telefon? Nasıl böyle saçma sapan olabilir. Telefonu 60 fps e aldigun zaman belli bi sure sonra takiliyor oynanmiyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Bu durumun kontrol edilebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz.

Uygulamalar ekranına geliyoruz Samsung menbırs
Uygulamasına tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları eklemeniz gerekiyor kişisel Bilgilerinizi girmeyi mi sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanızı öneriyorum ekran kaydı videosu alarak bu sorunu kanıtlama nızı da tavsiye ederim ekran kaydı videosunu aldıktan sonra hata raporu yazınızın hemen üzerinde en yukarıda sağ tarafta gönder tuşunun yanında çiğ tuşa tıklayın ardından gerekli yönergeleri takip ederek ekran kaydı videonuzu hata raporumuzda ekleyin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar
Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecek.

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaktır.

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy M
Gfx tool ile bişeyler yap
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba
Bu durumun kontrol edilebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum şu işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz.

Uygulamalar ekranına geliyoruz Samsung menbırs
Uygulamasına tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun tıklayın uygun hata seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları eklemeniz gerekiyor kişisel Bilgilerinizi girmeyi mi sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanızı öneriyorum ekran kaydı videosu alarak bu sorunu kanıtlama nızı da tavsiye ederim ekran kaydı videosunu aldıktan sonra hata raporu yazınızın hemen üzerinde en yukarıda sağ tarafta gönder tuşunun yanında çiğ tuşa tıklayın ardından gerekli yönergeleri takip ederek ekran kaydı videonuzu hata raporumuzda ekleyin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar
Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecek.

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaktır.
0 Likes
a32pismalik
Active Level 2
Galaxy M
Ekran videosunu nasıl alacağız