cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung m31s

(Topic created on: 03-26-2021 04:29 AM)
233 Views
ms31
Active Level 1
Options
Galaxy M

3 gün önce 3100 tlye samsung m31s modeli  aldım özellikle pil amperi 6000 olduğu için ve ram ve hafızasının yüksek olduğu için en cezbeden özelliği kamerasıydi  64 mp arka 32 mp selfie kamerası ve 4 k çözünürlüğü oldu  telefonu açtığım zaman Android 10 sürümüyle geldi suan 11 sürümüne yükseldi fakat  pili ne hikmetse  8 9 saatte 40 lara düşüyor  ozellikle selfie  kamera resim ve video modunda cok kötü ve bulanık  durumu var  ben cihazın ayıplı olduğunu  düşünüyorum  dokunmatikte arada takılma yapıyor  çağrı merkezi  ile yaptığımız ayarlarda durum değişmedi  fabrika ayarlarindada  durum degismedi  artık  samsung Türkiyenin  cihazımı değiştirmesini istiyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ms31,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

2 Comments
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy M
Bu talebi bulunduğun ildeki Samsung yetkili servisine yaparsan ki onay verecek merci orası onlar gerekli incelemeyi yaptıktan sonra cihaz da çözülemeyen sorun var olduğunu söylediği taktirde bunu genel müdürlüğe onaylattıktan sonra bu talep gerçekleşir burada senin bu talebine cevap veremeyiz biz
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ms31,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD