cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m31s kulaklık ile kullanımda cızırtı sorunu

(Topic created on: 03-29-2021 06:52 PM)
203 Views
samettorun
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

15.03.2021 tarihinde trendyol aracılığı ile Samsung satıcısından almış olduğum Samsung m31s adlı cihazı henüz yeni almama karşın kulaklıkla kullanımda cızırtı olduğunu farkettim.Biraz araştırdıktan sonra bu sorunu sadece ben değil çoğu kişinin yaşadığını gördüm.Daha sonra Samsung müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra Bursadaki yetkili servise yönlendirildim. Ben Gemlik'te oturuyorum.Bursaya gittim cihazdaki sorunu oradaki arkadaşa da gösterdim.O da bana hak verdi. Daha sonra atölyeye verildi ve teknisyen arkadaşın inceleyecegi söylendi.1 hafta telefonum serviste kaldı ancak teknisyen arkadaş bizim duyabildigimiz görebildiğimiz sorunu göremedi.Yazılim atıldığı söylendi ne ise yaradığı bilinmez. Ancak bunu yazılımsal olma olasılığı bence çok yüksek bir çok kişinin yaşadığı bir sorun. Biraz cızırtı gitti gibi oldu ancak aynen devam ediyor.Bu sorun zaman zaman çıkmıyor ama daha sonra etkisini daha fazla gösteriyor. 4 defa bunu için Gemlik'ten Bursa'ya git gel yaptım sorun yok diyip geri çevrildi ben daha kaç kez gitmeliyim.Okula gidiyorum eğitim hayatım var zaman ayırmak zor oluyor.Her şeyin uzaktan canlı yapıldığı bu dönemde yeni bir cihaz aldım ve daha kullanmak bile adamakıllı nasip olmadı.Üstelik 100 tlye yakın da yol için masraf yaptım.Mağdur oldum.Samsung gibi bir firmanın birçok ürününü kullandığım bir firmanın böyle bir mağduriyet yaşatması beni çok şaşırttı.Cihazin sorunu zaten belli ama bende özetleyiyeyim: Cihazı kulaklık ile kullanımda telefonu açıp kapatırken, klavyede yazı yazarken,bir mesaj bildirim sesinden sonra,bir videoyu şarkıyı duraklatıp devam ettirirken bu eylemlerden sonra eylemin sesi varsa o geliyor sonrasında derinden cızırtı geliyor ve çok rahatsız ediyor. Mağduriyetimin giderilmesi için farklı bir markada cihaz ya da para iadesi talep ediyorum.

4 Comments
M3164mp
Active Level 3
Galaxy M
kulaklıkta bir sıkıntı olabilir başka bir kulaklıkla dene
samettorun
Beginner Level 2
Galaxy M
Denedim kardeşim kulaklık ile ilgili değil
samettorun
Beginner Level 2
Galaxy M
Herkesin kulaklığı bozuk olamaz herhalde
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba samettorun,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünümKonunun detaylı incelenebilmesi için tarafımıza aşağıdaki link üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmaya çalışacağız.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes