cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m31s şarj performansı

(Topic created on: 01-14-2022 12:01 PM)
57 Views
öznurr
Active Level 1
Options
Galaxy M

Samsung m31s telefon aldım alalı 4 gün oldu, normalde şarjı 1,2 gün gidiyo diye duydum ama benimki 16 saat yetiyor normal mi ,yoksa bi problem mi var, bana yeni bi telefona göre hızlı bitiyor gibi geldi.

Ek olarak bazen parmak izini algılamadığı oluyor daha alalı 1 hafta bile olmamışken böyle sorunlar yaşamak üzücü

5 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy M
Oturr zamanla
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba
16 cihazınızın bu kadar sürede şarjın uzun gitmesi gayet normaldir hiçbir şekilde sorun yoktur
0 Likes
Rose_
Active Level 9
Galaxy M
Merhaba,

Cihaz yeni kullanılmaya başladığında parçalar alışmaya çalışır ve birbiri ile çelişir. Bundan dolayı bu çok normaldir. Bu alışmaya süreci genelde 1 - 1,5 hafta gibi bir süre sürer. Ve bu süre sonrasında cihaz düzenli çalışmaya çalışacaktır. Eğer bu sorun düzelmezse servise verin derim.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
En geç 5 günce düzelir ilk alınca çok harcae
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba öznurr,

• Samsung Members > Yardım alın > Tanılama > Parmak izi tanıması bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur. 

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)
• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.
• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yaşadığınız durumun devamı halinde pil ve parmak izi durumunu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes