cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m30s yazılım güncellemesi sorunu

(Topic created on: 07-01-2020 08:13 AM)
653 Views
Samsung_qYFthQj
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Telefonuma son gelen yazılım guncellemesinden sonra kendi kendine kapanmaya başladı ses kısma ve kilit tuşuna aynı anda basmadan geri açamıyorum yardımcı olur musunuz lütfen daha önce böyle bir sorunum yoktu

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Samsung_qYFthQj,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ferhatckmk98
Active Level 5
Galaxy M
otomatik yenidrn baslatmayi bi kontrol edin bir de guncellemden sonra format attiniz mi atmadiysaniz stabil olmasi icin atmaniz gerekir
0 Likes
Samsung_qYFthQj
Beginner Level 2
Galaxy M
attım ama bı ise yaramadi
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba Samsung_qYFthQj,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes
DenizElma
Beginner Level 2
Galaxy M
merhaba yeni gelen güncellemeden sonra uygulamalarim acilmamaya basladi. uygulamalari silip yeniden yukleyince duzeliyor. ama sifrelerim va yeniden kaydetmem gerektiği icin cok zamanimi aliyor ve sinir bozucu bir hal almaya basladi. lutfen yardimci olur musunuz
buraki
Beginner Level 2
Galaxy M
Bende de aynı sorun var. Devamlı reset alıyor. Bundan halledebulir miyiz ? Yoksa illa yollamam mi lazım. Ki ben bunu yapmak istemiyorum.
0 Likes