cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung m20 hoparlör

(Topic created on: 11-26-2022 02:36 PM)
63 Views
mustafa0002
Active Level 4
Options
Galaxy M

Samsung m20 hoparlörden çıkan ses diğer telefonlara göre az geliyo. Donanımsal bir problem olduğunu düşünmüyorum toz falan kaçtığı yok bu hoparlör sesini nasıl arttırabilirim?

8 Comments
merkaNz
Active Level 2
Galaxy M
Uygulama mağazalarından ekolayzırlar yardımıyla sesi artırabilirsiniz. Fakat çok gerekli değilse önermiyorum.
0 Likes
mustafa0002
Active Level 4
Galaxy M
R00tla Dolby atmos yükleme fikrim var iki dakikalık iş ama uğraşmak istemiyorum
0 Likes
İstanbuI
Active Level 3
Galaxy M
Garantisi var ise servise vermelisiniz.

Hatta Samsung Smatour ile uzaktan bağlantı açarak uzman birisi bağlanıp baksın. bu ilk seçenek.

Eğer garanti yok ise

Bir sakız yardımı ile hoparlör girişini temizleyin.
0 Likes
mustafa0002
Active Level 4
Galaxy M
Toz falan kaçtığı yok yazmıştım
0 Likes
İstanbuI
Active Level 3
Galaxy M
Testleri yaptınız mı?
0 Likes
mustafa0002
Active Level 4
Galaxy M
Evet
0 Likes
İstanbuI
Active Level 3
Galaxy M
Donanımsal olma ihtimali yüksek, muhtemelen hoparlör üzerinde toz olma intimali yüksek veya artik arizalandi
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba mustafa0002,

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek-Tanılama-Hoparlör" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes