cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 04-06-2022 07:01 PM)
403 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telefonum pil yüzde 100 dolduruyorum sarıdan çekiyorum 2 3 daka açık ekran 99 düşüyor şarj 2 3 ay önce böyle değildi 100 yüzden 99 eskiden 15 20 daka falan dayanıyordu şimdi 3 daka da 99 düşüyor sizce bu durmu normal mi pil tasruf modu da açık yine sanki çabuk bitiyor bide ben 2 tane telefon temizleme pırogrami indirdim 

image

image

Bu iki pırogram indirdim sizce cihazı zarar verimi bilmiyorum telefonu virüsten korumak için indirdim bilmiyorum zararımı değilmi bu konuda bilgim yok

4 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki cihazınızı antivirüsler den temizlemek için 3 parti uygulama yüklemenize gerek yoktur neredeyse çoğu 3 parti antivirüs uygulamaları gerçek temizliği yapmazlar cihazı temizlemiş gibi yaparlar ancak cihazın şarjını tüketmekten başka hiçbir işe yaramaz bütün uygulamalar cihazınızın şarj yüzdesi %100 seviyesinden %90 9 seviyesine 3 dakikada düşmesi Bence gayet normal bir durumdur antivirüs uygulaması olarak cihazınızın ayarlar kısmında cihaz bakımı uygulamasını kullanınız.

View solution in context

Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim hepsi öyle oluyor 99a düşüyor 1-2 dk da .. samsung'un geninde var :)

View solution in context

Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Normal kardeşim bataryaniz da bir problem yok

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet %100 miktarından %90 9 seviyesine 2 veya 3 dakikada düşmesi gayet normal bir durumdur Evet yine ilk yorumumda dediğim gibi antivirüs uygulaması 3 parti uygulama yüklemenize gerek yoktur telefonunuzun ayarlar kısmında yer alan cihaz bakımı uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır

View solution in context

19 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki cihazınızı antivirüsler den temizlemek için 3 parti uygulama yüklemenize gerek yoktur neredeyse çoğu 3 parti antivirüs uygulamaları gerçek temizliği yapmazlar cihazı temizlemiş gibi yaparlar ancak cihazın şarjını tüketmekten başka hiçbir işe yaramaz bütün uygulamalar cihazınızın şarj yüzdesi %100 seviyesinden %90 9 seviyesine 3 dakikada düşmesi Bence gayet normal bir durumdur antivirüs uygulaması olarak cihazınızın ayarlar kısmında cihaz bakımı uygulamasını kullanınız.
Galaxy M
Anldim kardeşim yani anladığım gibi anti virüs programı gerek yok diyorsunuz bide 100%den 99 düşmesi normal diyorsunuz
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet %100 miktarından %90 9 seviyesine 2 veya 3 dakikada düşmesi gayet normal bir durumdur Evet yine ilk yorumumda dediğim gibi antivirüs uygulaması 3 parti uygulama yüklemenize gerek yoktur telefonunuzun ayarlar kısmında yer alan cihaz bakımı uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır
Galaxy M
Hım almadim çok tesekur ederim hayırlı akşmalar
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ne demek önemli değil Sizlere de iyi akşamlar
0 Likes
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim hepsi öyle oluyor 99a düşüyor 1-2 dk da .. samsung'un geninde var :)
Galaxy M
Normal mi benim cihazın 2 3 ay önce böyle değildi 15 20 daka dayanıyordu 100 yüz ken
Solution
narcosis
Expert Level 5
Galaxy M
Normal kardeşim bataryaniz da bir problem yok
Galaxy M
Hım Çok sevindim kardeşim çok teskur ederim hayırlı akşamlar görüşürüz