iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung galaxy m20

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-23-2022 07:41 PM)
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba m20 telefonunum nasıl sağlıklı tutabilirim m20 telfonda cihaz bakımı var fakat ordan sadece uygulama taraması yapılıyor ben bir virüs ve dosya temizleme programı kulanmak istiyorum fakat samsung önermiyor sizce kullanmalıyım cihazı Ram zarara vermeulen pırogram varsa bildiğiniz lütfen yoruma yazın google play store da çok fazla virüs pırogram var fakat hangisini kullanmalıyım bilmiyorum hangisi güvenli 

8 Yorum
VadimKM
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy M
-Virüs için endişelenecek bir durum yok çünkü akıllı telefonların çoğu linux tabanlıdır ve kolay kolay virüs bulaşmaz. Sadece hiç duymadığınız sitelerden herhangi bir şey indirmemeye çalışın.
-Dosya temizlemek için ise size SD Maid öneririm.
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
SD maid güvenilirmi peki
0 Övgü Puanı
VadimKM
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy M
3 senedir kullanıyorum ve bir zararını görmedim.
0 Övgü Puanı
Hakan2121
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Virüs programlarıda boştur geçenlerde benimde tele virüs girdi müşteri hizmetlerini aradım uzaktan konrolle hallettiler
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Peki virüs bulaşsa uzaktan bildiğim kadarıyla telfonu sıfırliyorlar sıfırlamadan temizleme için bir pırogram kulanmak daha iyi bnce
Hakan2121
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Yok sıfırlamadılar herhalde adını bilmediğim sitelere girmiştim onları kaldırdılar düzeldi yani virüs programları virüsü silmiyor yabancı veya adını bilmediğin sitelere girme virüs bulaşmaz
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Tam sağolun
0 Övgü Puanı
ahmet_turğut
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Telefonunuza veya tabletinize harici 3 parti anti virüs temizleme uygulamaları yükleme hilesi bu tür uygulamalar gerçek değiller ve gerçek temizliği sağlamazlar Samsung markalı telefon veya tabletinizde yüklü olan cihaz bakımı uygulamasını kullanın en güvenilir şey cihazınızda Telefonunuzda veya tabletinizde var zaten
0 Övgü Puanı