iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Samsung galaxy m20

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-17-2022 06:47 PM)
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

Merhaba m20 telefonum var fakat bir telfonda en önemli özelik nedir mesla telfonu hızlı çalıştıran ne tam olarak bilmiyorum ben bundan sonara telfon alsam samsung almiycam doogee telfon alacam dünyanın en sağalım telfonu bana göre bir telfonda aradigim özelik sağlamlık suya toza dayanıklı telfon hem sıcak hem sogukta dayanıklı telfon binlerce lira verip kılasik telfon alıyoruz boş dediğim telfona para ver tek sefer 10 15 yıl dan yukarı kulan tek bu marak değil 

Doogee
Ulefon
CAT 
AGM şuan bildiğim markalar bu dunaya üzerinde en sağlam telfo markaları 
11 Yorum
ahmet_turğut
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba
Bir telefon alırken ve o cihazın hızlı kaliteli olmasını istiyorsanız aşağıdaki özellikleri olan cihazlardan satın alın
1
Android tarafından bir telefon veya Tablet alırken cihaz satın alırken mutlaka markası Samsung alın
2
Android tarafından bir tablet veya telefon alırken cihazın işlemcisini mutlaka qualcomm Snapdragon işlemciler ile çalışan Samsung cihazlarından alındı Snapdragon işlemciler ile çalışan Samsung cihazlarında seçip alın
3
RAM miktarı en az 4 GB olan cihazlardan satın alın
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Peki neden samsung öbür markalarda ne var
0 Övgü Puanı
ahmet_turğut
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Şundan emin olabilirsiniz Android tarafındaki en kaliteli marka Samsung Geriye kalan bütün markalar sorunlu kimisinde yazılımsal hata var kimisinde Başka sorun var önermiyorum diğer markaları Android tarafında
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Hım anldim ama bazı markalar samsungtan iyi mesla iphone xiaomi huawei
0 Övgü Puanı
ahmet_turğut
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Samsung'dan daha kaliteli sadece de tek bir marka var o da Apple
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Hım anldim
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
iphone se 2020 modeli a72 telefondan iyi mi kötümü
0 Övgü Puanı
ahmet_turğut
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Apple markası Samsung'dan Üstün her türlü her cihazı ile ma Apple markasından sonra ikinci sırada hemen Samsung yer alıyor Samsung ve Apple bu iki markadan başka hiçbir markadan cihaz almayın telefon veya tablet satın almak için mutlaka Samsung ya da Apple bu iki markasından herhangi bir cihaz alın İkisi de kaliteli
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Benim eski telfon samaung du samsung galaxy j1 ace 2016 model o telfonunu bebek gibi bakıyordum fakat telfo sapa sağlam hiç çizik yıktı 2.5 3 yıl kulandım fakat kendiliğinden bozuldu anlmdim tamire gönderdim dediler anakart bozulmuş telfon çalışıyordu fakat şebekesi yoktu sesi gidip geliyordu halbuki iyi baktım ama telfo hemen bozuldu milet var telefona değer vermiyor bozulmuyor ben değer veriyorum bozuluyor anlamadım ne iş bu da bozulsa artık samsung tan telfon almam