iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung galaxy m20

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-14-2022 06:31 PM)
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

M20 telefonunum ilgili bir sorum olacak şimdi güç tasruf bastığımda orda Adaptif güç tasaruf bu ne ise yarar alat tarafa göruntü bıraktım ordan bakabilirsiniz bu Adaptif güç tasaruf açıkmı kapalımı kalsın 

image

2 Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Rose_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba,

Adaptif güç tasarrufu: Pili sağlıklı bir şekille tasarruf eder. Kullanmadığınız arkaplan uygulamalarını kapatır ve pil kullanımını sınırlar. Bıu sayede piliniz daha yavaş gider

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
Çözüm
Rose_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Açın bence. Bu özellik arka planda kullanılmayan uygulamaların pil tüketimini sınırlıyor ve oldukça faydalı bir özellik.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
6 Yorum
Çözüm
Rose_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba,

Adaptif güç tasarrufu: Pili sağlıklı bir şekille tasarruf eder. Kullanmadığınız arkaplan uygulamalarını kapatır ve pil kullanımını sınırlar. Bıu sayede piliniz daha yavaş gider
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Valla ben bilmiyordum ne işe yarıyor ayarlar cihaz bakımı ve pil bastigmida bitene daha var adaptif pil bu başka bu da açayımı alt tarfa görüntü bıraktım busoruyda yanıtlarsinz çok sevinirimScreenshot_20220114-183630_Device care.jpg
Çözüm
Rose_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Açın bence. Bu özellik arka planda kullanılmayan uygulamaların pil tüketimini sınırlıyor ve oldukça faydalı bir özellik.
0 Övgü Puanı
Adem_Tanik_SM-M205F
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Tam sağolun teşekkür ederim
Rose_
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M
Rica ederim ne demek😊
0 Övgü Puanı