cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 11-14-2021 06:42 PM)
225 Views
SM-M205F-Adem_tanik
Active Level 6
Options
Galaxy M

Samsung galaxy m20 telefonum bugün samsung müşteri hizmetleri tarından uzaktan destekle cihazına genel bir kontürol yapılmasını istedim kontürol sırasında pilimin kapasitesi düştüğünü belirtiler yüzde 55 lik bir kapasite kaldığını belirtiler ama ben kendi telefonumu hergun sarj da etmiyordum bu durumu nasıl oldu daha cihazı geçen sene mayıs ayında aldım 1 yıl daha olmuş bukadar bir kapasite nasıl kalır samsung Members tan kontürol ediyordum hep iyi gösteriyor ama onları kontürol sırasinda zayıf kaldığını belirtiler yardımcı olurmusunuz lütfen bir şekilde batarya gerçekten mi bukadar bir kapasite kaldımı emin olmak istiyorum ben telefonumu hep yüzde 40 50 30 20 lerde sarj esiyordum ondan ola bilirmi lütfen yardımcı olun

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
O zaman pili değişmen lazım durum bu 🙂

View solution in context

Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy M
Bakmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
Yardım alın kısmı > Tanılama > Pil

Batarya kalibrasyonu sizi bir yere kadar götürür. Tam olarak bir çözüm değil bu. Sonrasında bataryanız tekrar eski haline dönecektir.
Şu anda pilini iyi gidiyor olabilir ama yavaş yavaş ömrünü tamamlayacak ve yavaş yavaş kötüleşecek.

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
O zaman pili değişmen lazım durum bu 🙂
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy M
Selam!🖐
Galaxy M
Buyur kardeş
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Aleyküm selam
0 Likes
Galaxy M
Pilimin şarj iyi gidiyor niye boşuna para veryim
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Batarya sağlığın düşmüş işte şarjı nasıl iyi gidecek hem ayrıca saçma sapan gönderi açmayın meşgul etmeyin formu rica ediyorum...
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba,
Cihazınızın garantisi bitmediyse batarya değişiminin yapılmasını öneririm. Garanti bitince sıkıntı olmaması için. Bitince paralı olacaktır çünkü. Bitti ise ve yakında cihazı değiştirecekseniz bataryanın değişmesine gerek yok. Ama daha bu cihazı kullanmaya devam edecekseniz ilerisi için değiştirmekte fayda var. Sizin kararınız tabii bu
Galaxy M
Doğrudur tabi ama ben pilim iyi dayanıyor onlar bana diyor yüzde 55 lik kapasite kaldığını belirtiler ben net bir bilgi alak istiyorum bildiğiniz bir çözüm yokmu bir pil testi yapabileceğim bir uygulma falan batarya kalibrasyonu yapsam düzelirmi
Solution
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy M
Bakmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.
Yardım alın kısmı > Tanılama > Pil

Batarya kalibrasyonu sizi bir yere kadar götürür. Tam olarak bir çözüm değil bu. Sonrasında bataryanız tekrar eski haline dönecektir.
Şu anda pilini iyi gidiyor olabilir ama yavaş yavaş ömrünü tamamlayacak ve yavaş yavaş kötüleşecek.
0 Likes