cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 04-08-2022 09:34 PM)
83 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telefonum bazen şarj etiğinde bir uyarı veriyor şarj cihazınız doğur şekilde bağlandığından emin oldun diyor bide bizim bölgede **bleep** elektirik kesintisi oluyor ve bazen elektirik düşük voltaj geliyor bu düşük voltaj elektirik telefon şarja taksak sıkıntı olurmu ben burda **bleep** elektirik kesintisi olduğu için şarjım yüzde 70 kende şarja takıyorum bu durum cihaza veya bataryaya zarar verir mi 

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
İyi akşamlar Merhaba
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki yüzde yetmiş miktarında cihazı şarjdan çektiğiniz zaman ve hiçbir şekilde kullanmadan şarja geri yüzde yetmiş miktarında taktığınız zaman bu zararlı olmaz diğer konuya Gelecek olursak düşük voltajlı Elektrik cihaza zarar verme ihtimali bulunuyor diğer bir konuya Gelecek olursak kabloyu ters takma cihazınızın kablosunu telefonunuza ters takıyorsunuz cihaz uyarı verilebilir
0 Likes
Galaxy M
Hım anldim teşekkür ediyorum mutlu akşmalar diliyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ne demek önemli değil Allah'ın izniyle her zaman yardımcı olmak için buradayım.
0 Likes
Galaxy M
Eyvallah allah senden razı olsun baş tacsın görüşürüz allaha emanet ol kendine iyi bak 🖐🖐
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Teşekkür ederim sağ olun
0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy M

Merhaba, yaşadığınız sorunla ilgili olarak farklı orjinal sarj aletiyle deneme şansınız var ise denemenizi belirttiğiniz hatanın devam etmesi halinde cihazınızı yedekleyip sıfırlayarak daha sonra hatayı alırsanız servise gitmeniz gerektiğini söyleyebilirim. 

0 Likes