cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 01-25-2022 06:44 PM)
48 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telefonum pil tasruf ve pil sağliğ programı yüklemek istiyorum fakat bilmiyorum hangi pırogram güvenli Accu batarya batarya guru gibi programlar var sizce kullanmalıyım kulanmamaliyim

7 Comments
Galaxy M
Bence hiç birini kulanma hepsi zararlı 3 . Parti uygulamalar zararlıdır cihaz bakımını kullanınız
Galaxy M
Hım anldim Tam sağolun
Galaxy M
Rica ederim
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Bu tür 3 parti uygulamaları yüklemenizi ve kullanmanızı tavsiye etmiyorum Bu tür uygulamalar gerçek sonuçları vermezler Ayrıca cihazınızda şarj bitirmekten başka hiçbir İşe yaramazlar
Galaxy M
Peki batarya sağlığım yüzde kaç kalmış nasıl ögrencem
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin 6'da yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden tanılama yazı seçeneğine tıklayın çıkanı sayfa içerisinden
Pil yazı seçeneğini bulun ve tıklayın sonuçlar şöyle gözükecek lerdir
Yaşam iyi
Yaşam normal
Yaşam kötü
İlk sonuç çıkarsa yani yaşam iyi yazarsa test sonucunda cihazınızın bataryası %100 sağlıklı demektir Ama eğer geriye kalan diğer iki sonuçtan herhangi birisi çıkarsa Yani eğer şu sonuçlar çıkarsa cihazınızın bataryası bozulmuş demektir yaşam normal veya yaşam kötü bu şekilde cihazınızın batarya sağlığını öğrenebilirsiniz
0 Likes
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Batarya-Şarj-ve-Kapasite-Performans-Ölçümü/td-p/1069094...

Antutu güvenilirdir. Diğer programlar bilgilerinizi satarak para kazanır.
0 Likes