cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 01-22-2022 09:39 PM)
62 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 kullanicisiyim fakat samsungu 2 kez kulanıyorum şu kadar söylemem gerkse peki iyi değil yazılım acısından ve arayüz acısından xiaomi yada oppo geçmeyi düşünüyorum bu iki marka samsung tan daha ucuz modları var ve yazılım açisindan iyi diyorlar

7 Comments
a02
Active Level 6
Galaxy M
Merhaba 👋
Ben size kendi düşüncemi söyleyeyim samsung'dan daha iyi bir android arayüzü yok(bence),güncelleme konusunda ise sizin dediğiniz şirketler bazen sadece 1 senelik güncelleme veriyor.
Galaxy M
Doğru bence iphone yada xiaomi alinlmail çünkü xiaomi arayuzu güzel iphone de güzle fakat pahlı size tercihim xiaomi oppo bunlardan ikisi iyi
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Kardeşim Kusura bakma alınma kırılma ama sana bir şey söyleyeceğim Hatta sana tek değil bu yorumumu okuyan herkese düşük model cihaz alıyorsunuz ve o cihazdan Tam performans alamadığınız zaman suçu Samsung'a atıyorsunuz arkadaşlar adı üstünde aldığınız cihaz düşük segment bir cihazdır gidin biraz yüksek segment cihaz alın O zaman Samsung'un Krallığını görün Android tarafında en kaliteli marka Samsung Samsung san geriye kalan diğer markalar daha kötüler
Ne kadar para o kadar köfte ekmek Misali Umarım size kırmamış ındır ama maalesef gerçek bu Samsung marka cihaz alırken biraz yüksek donanımlı almaya çalışın ve qualcomm Snapdragon işlemciler ile çalışan Samsung cihazlarını seçip alın
Galaxy M
Tamam ama samsungun ara yüzü iyi değil hem yüksek segmente alsam çok pahlı ve xiaomide ucuz ver daha güzel arayuzu var samsungun tek hatası yazılım çok yazılım vermiyor verse iyi olur
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy M
Samsung markası yazılım konusunda Aslında iyi iyi değil gibi gözükmesinin sebebi Samsung markasında bir sürü model cihaz bulunuyor Ve çok cihaz olduğu için güncellemeler gecikiyor cihaz sayısını azaltması gerekiyor tek sorunu bu başka sorun yok Android tarafında en kaliteli marka Samsung diğer markaları önermiyorum yine de siz bilirsiniz tercih sizin
Galaxy M
S21 ultra işlemci Exynos 2100 kullanmıyor bu da iyi değil
Galaxy M
Şimdi ben söyle telfon arıyorum hem rem yüksek olsun hem hafıza hem hızlı şarj kablosuz şarj olsun ve qualcomm Snapdragon işlemciye sahip olsun ve gorilla gılas ekran dayanıklığı olsun sağlam olsun ve hızlı bir islam yapsın istiyorum hangisini tercih ediyorsunuz samsung olarak