cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung galaxy m20

(Topic created on: 12-05-2021 07:25 PM)
98 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 telefonum ilgili bir kaç sorum olcak şimdi telfonumu dışarda kullandığımda soğuk olursa şarj çabuk bitiyor evdeyken kulandigmda geç bitiyor bilmiyorum bu niye böyle oluyor bide telfonumu şarja takınca %30 40 aralarında geç şarj oluyor sanki bu telefon ortlama %0 ila %15 'ten kaç saate şarj oluyor bilen varsa yorum atsın bekliyorum

9 Comments
Solution
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy M
Telefonunuzun sarjının soğuk alanlarda hızlıca bitmesi normaldir,batarya kendini ısıtmak için fazla güc harcayacaktır.
0 Likes
Galaxy M
Bu durum normal yani benim %80 pilim kaldı kulanım bilgileri nasıl sizceScreenshot_20211205-191617_Device care.jpg
0 Likes
Solution
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy M
Telefonunuzu bir gün boyunca oda sıcaklığında kullanabiliyor musunuz?
0 Likes
Galaxy M
Yok valla sadece akşam kulana biliyorum günüsüz iş falan dışardayim
0 Likes
Solution
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy M
Pil sağlığınızın durumunu öğrenmek için aşağıdaki adımları Samsung Members uygulamasında uygulayın.
Samsung Members > Yardım alın > Tanılama kutucuğu içerisindeki; Testleri görüntüle > Pil

Not: Samsung Members sürümleri açısından menü adları ve uygulama tasarımında farklılıklar olabilir.

Pil sağlığının iyi-kötü sıralaması aşağıdaki şekildedir;

Yaşam:İyi
Yaşam:Normal
Yaşam:Kötü
0 Likes
Galaxy M
Kontürol etiğimde iyi diyor ama 100% iyimi bilmiyorum
0 Likes
Solution
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy M
Müsait olduğunuz bir vakitte oda kullanımında telefonunuzu kullanarak anlayabilirsiniz 🙂
0 Likes
Galaxy M
Tamam sağolun teşekkürler
0 Likes
Solution
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy M
Rica ederim.

-Eğer yorumum sizin için faydalı olduysa sağ köşedeki üç noktadan çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.
0 Likes