cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Members Konular hemen kapatılıyor !

(Topic created on: 05-29-2021 03:56 PM)
88 Views
erkandeniz
Active Level 7
Options
Galaxy M

Arkadaşlar Samsung Memberste açılan konular hemen kapatılıyor. eskiden en azından 2-3 gün açık kalıyordu. şimdi 1 gün dolmadan kapatııyor. başka kullanıcıların cevaplarını yorumlarını alamıyoruz. members personeli herşeye aynı cevap hata raporu gönderin yada uzaktan erişim yapılması deyip kestirip konuyu kapatıyor. bu böyle olmaz. 

20 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Forumun ilk açıldığı günden beri buradayım her forum belli bir süresi var genellikle 8 saat içinde gönderi yoruma kapanıyor

Eğer moderetör tarafında çözüm kabul ediyse hemen kapanıyor

Bazen kapanmadığı zamanlar oluyor onlarda moderetörler cevap veremiyorlar üst yetkili kişiden bilgi alıyor sonraki gün cevap yazıp Gönderiyi kapatıyor

Moderetörlerin cevapları aslında eskiye nazaran güzelleşti link bırakıyorum bakarsınız

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Moderatörlerin-Cevapları-Güzelleşti/td-p/8320918
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Yani burada anladığım ağanın sözünün üstüne söz olmaz gibi bir durum. Burda ağalar moderatör ler oluyor 🙂
Galaxy M
Ayn öyle onlar kontrol ediyor
Galaxy M
Forumun un açıldığı gün derken
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Knk forum ilk gün açıldığı günden derken yani gönderiler eskidendi hemen kapanıyordu o anlamda dedim
Galaxy M
Tm
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Haklısın @erkandeniz. Bazen yorum yapmak istiyoruz konu kapalı oluyor birşey diyemiyoruz
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Gönderi yorumları kapandığı zaman Dm üzerinden sorabilirsiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Evet onuda düşündüm ama özel den rahatsızlık söz konusu olabilir diye de hiç yazmadım