cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M52 5G Galeri Problemi

(Topic created on: 03-24-2022 07:15 AM)
274 Views
veratercume
Beginner Level 2
Options
Galaxy M

Galaxy M52 5G telefonumda whatsapp business uygulamasına ve normal whatsapp uygulamasına gelen görsel veya video mesajları sorunsuz şekilde galerime kaydoluyor ama görünmüyor. Silinmiyor da hiçbir şekilde. Galerimde hatali ve bozuklar. yardım lütfen.

Screenshot_20220324-070444_Gallery.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy M

Kısa süre içinde yazılımla düzelir bu durum. Whatsapp > üç nokta > ayarlar > sohbetler > medya görünürlüğü kapalı ise açık yap. Ya da kapat yeniden aç. Bu geçici bir çözüm yeni yazılımı beklemelisin

View solution in context

0 Likes
5 Comments
fsygn
Beginner Level 2
Galaxy M
Aynı hata bende de mevcut çözümü var mı . Sonradan samsung ile iletişime geçtim. Konunun farkında olduklarını güncelleme ile düzeltileceğini söylediler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Bu durum yazılımsal hatadır en hızlı şekilde çözülebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum hata raporu göndermek için Yukarıdaki Linke tıklayınız nasıl gönderilir hakkında detaylıca her şeyi yazmaktadır
0 Likes
Galaxy M

Yazılımsal hata ise güncelleme beklemek gerek hata raporu ile çözüm %50 sağlanabilir sırf yorum yapmak için 

Solution
Galaxy M

Kısa süre içinde yazılımla düzelir bu durum. Whatsapp > üç nokta > ayarlar > sohbetler > medya görünürlüğü kapalı ise açık yap. Ya da kapat yeniden aç. Bu geçici bir çözüm yeni yazılımı beklemelisin

0 Likes