iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung M52 5G Galeri Problemi

(Konunun oluşturulma tarihi: 03-24-2022 07:15 AM)
veratercume
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy M

Galaxy M52 5G telefonumda whatsapp business uygulamasına ve normal whatsapp uygulamasına gelen görsel veya video mesajları sorunsuz şekilde galerime kaydoluyor ama görünmüyor. Silinmiyor da hiçbir şekilde. Galerimde hatali ve bozuklar. yardım lütfen.

Screenshot_20220324-070444_Gallery.jpg

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
beyqozlu_narin
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

Kısa süre içinde yazılımla düzelir bu durum. Whatsapp > üç nokta > ayarlar > sohbetler > medya görünürlüğü kapalı ise açık yap. Ya da kapat yeniden aç. Bu geçici bir çözüm yeni yazılımı beklemelisin

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
5 Yorum
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
fsygn
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy M
Aynı hata bende de mevcut çözümü var mı . Sonradan samsung ile iletişime geçtim. Konunun farkında olduklarını güncelleme ile düzeltileceğini söylediler.
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy M
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-members-uygulaması-üzerinden-nasıl-hata-...
Bu durum yazılımsal hatadır en hızlı şekilde çözülebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum hata raporu göndermek için Yukarıdaki Linke tıklayınız nasıl gönderilir hakkında detaylıca her şeyi yazmaktadır
0 Övgü Puanı
SamsungGaLaxyM315F
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy M

Yazılımsal hata ise güncelleme beklemek gerek hata raporu ile çözüm %50 sağlanabilir sırf yorum yapmak için 

Çözüm
beyqozlu_narin
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy M

Kısa süre içinde yazılımla düzelir bu durum. Whatsapp > üç nokta > ayarlar > sohbetler > medya görünürlüğü kapalı ise açık yap. Ya da kapat yeniden aç. Bu geçici bir çözüm yeni yazılımı beklemelisin

0 Övgü Puanı