cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M51 Wifi ve şebeke sorunu

(Topic created on: 12-21-2020 01:33 AM)
2539 Views
Yusuf0629
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Eski telefonumla aynı  evde aynı  gsm şirketiyle yaptığım  konuşmaları ve internet kullanımları yeni aldığım M51 ile yapamıyorum. Samsung hayal kırıklığı yaşattı. Wifi bile hemen yan odada o bile zor çekiyor ve sürekli azıcık çekim düşse  wifi yi atıyor. Hem şebeke çekişi hem wifi çekişi çok  çok kötü. Fazlasıyla mağdur etti. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > genel yönetim> sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim biraz faydası olabilir yada kardeşim

yazılımsal bşr problem olabilir samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza yada kardeşim

Yeni gelecek yazılım güncellemsini beklemenizi öneririm

View solution in context

7 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Ayarlar > genel yönetim> sıfırla >ağ ayarlarını sıfırlamanı tavsiye ederim biraz faydası olabilir yada kardeşim

yazılımsal bşr problem olabilir samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza yada kardeşim

Yeni gelecek yazılım güncellemsini beklemenizi öneririm
Yusuf0629
Beginner Level 4
Galaxy M
Ağ sıfırlamalarını yaptım hiçbir işe yaramadı.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
mobil ağ ve şebeke çekiminde sıkıntı var. daha önce ki cihazım full çeken yerde şuan Samsung 1 diş çekiyor sanırım sar değerini daşük tutmak için yazılımla sınırlandırılmış zira diğer telefonum zenfone 5 in sar değeri yüksekti.
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
Ben hiç sorun yaşamadım wif8 ve şebeke ile ilgili aksine evden çıkıyorum daha kopmuyor wifi.Donansimal bir sıkıntı olmasın ?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
donanımsal bir sıkıntı nasıl olabilir ki 🤔
0 Likes
Hsnsnyn
Active Level 7
Galaxy M
valla bilemiyorum ki yazılım olsa diyorum herkese ayni yazılım gidiyor.Bu members bir yandan iyi herkes tecrübelerini paylaşıyor ama bir yandan da arızalar piskolojimizi bozuyor 😀
Aspect0
Active Level 3
Galaxy M
Merhaba ,
Bence Telefonunu yetkili samsung bayisine götürmen en iyi fikir.