cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M32 Bildirim Sorunsalı

(Topic created on: 01-30-2023 11:01 PM)
88 Views
ThysfS20FE
Active Level 3
Options
Galaxy M

Arkadaşlar bende Galaxy M32 var ve hiçbir şekilde bildirim gelmiyor (sistem bildirimleri dahil, müzik çalarken yukarıda duran medya oynatıcı bildirimleri bile). Yeniden başlatınca düzeliyor fakat bir süre sonra yine aynı problemle karşılaşıyorum. Bu sorunun kalıcı bir çözümü var mı yoksa güncellemeyle mi düzelir? Eğer çözülmezse ya 1 yıllık garantiyi feda edip telefonu android 11'e düşüreceğim (ki hiç ama hiç risk almak istemiyorum) ya da telefonu duvara atacağım.

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Merhaba. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Not! Cihazı sıfırlamadan önce önemli veri varsa yedekleyin. Not! Sıfırlama işlemini yaptıktan sonra cihazınızdaki sorun düzelmez ise kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum. Servis hakkında bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
0 Likes
ThysfS20FE
Active Level 3
Galaxy M
Telefonumu kaç defa sıfırladım artık sayamıyorum ama Y0K çözülmüyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Kardeşim. Sende artık böyle cevaplar vermeyi bitir artık.
0 Likes
Galaxy M
Merhaba. Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes
Galaxy M
Bildirim panelini asagı çekin ve saü üstteki 3 noktaya tıklayıp Durum Çubuğu kısmını düzenleyin.Screenshot_20230130_223836.jpg
ThysfS20FE
Active Level 3
Galaxy M
Sağolun öneriniz için ama tüm ayarlarım aynı olmasına rağmen değişen bir şey yok.
Galaxy M
Bildirim kısmındaki arama kısmına Bild yazın ve çıkan bütün seçenekleri düzenleyin.
0 Likes
ThysfS20FE
Active Level 3
Galaxy M
Düzenledim fakat hâlâ değişen bir şey yok.
0 Likes
Galaxy M
Eger bu da olmadıysa Cihazını sıfırlayın,eger düzelmezse Member's üzerinden test ettirin ve uzaktan bağlantı kurdurun.Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Ayrıca Members üzerinden Destek kısmından Test edebilir ve uzaktan bağlantı kurabilirsiniz.
0 Likes