cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M31 Şarj Aleti

(Topic created on: 01-03-2022 10:07 PM)
143 Views
muradovoski
Active Level 5
Options
Galaxy M

Telefon kutusuyla beraber gönderilen orijinal hizli şarj aletimi kaybettim. Şu an için orijinal HTC şarj aleti ile dolduruyorum. İlk sorum HTC orijinal Şarj aleti telefonuma zarar verir mi? Herhangi bir bildirim yok ama geç dolduruyor.

İkinci sorum ise internetten herhangi bir ORIJINAL SAMSUNG hızlı şarj aleti alsam telefonuma zarar verir mi illa m31 başlığı yazanı mi almalıyım? Örneğin m31 yazmadan aratirsam 70 TL'ye Şarj aleti çıkıyor ama m31 yazınca 120 TL'leri aşıyor. Öğrenciyim biraz kendimi zorlayamıyorum. Lütfen bilgili kişiler yorumlarsa sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
kingkong0
Active Level 10
Galaxy M

Piyasada orijinal adı altında bir sürü orijinal olmayan ürün satılıyor. Eğer birebir orijinal ürün almak isterseniz samsung shop dan almanızı öneririm. Eğer adaptör samsung onaylı değilse zarar verebilir.

View solution in context

4 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy M
Bunu alacaksın eğer orjinal istiyorsan knk yani model budur illa m31 diye girmene gerek yok 15 lik hızlı şarj zaten bunu al 1641237122226.jpg
muradovoski
Active Level 5
Galaxy M
Bi tik pahalı benim için hocam. 15W samsung 70 tl'ye de var. Bir zarari olur mu acaba?
Solution
kingkong0
Active Level 10
Galaxy M

Piyasada orijinal adı altında bir sürü orijinal olmayan ürün satılıyor. Eğer birebir orijinal ürün almak isterseniz samsung shop dan almanızı öneririm. Eğer adaptör samsung onaylı değilse zarar verebilir.

muradovoski
Active Level 5
Galaxy M
Anladim hocam. Uyarı falan gelmeyince devam ettim mecburen. Yoksa kapalı kalacak tel.