cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M22 USB pc Bağlantısı

(Topic created on: 12-17-2023 12:12 PM)
129 Views
emrullah78
Active Level 3
Options
Galaxy M

SAMSUNG M22 telefonu aldım alalı ilk kez usb kablosu ile pc'ye bağlayayım dedim takınca sürekli bağlantı kopup geliyor sürekli neden kaynaklı olabilir. Orjinal şarj kablosunda sıkıntı yok hızlı güzel bir şekilde sarj ediyor. Pc giriş yerinde de sorun oldugunu düşünmüyorum mause bağlıyorum oradan. Diğer usb girişden denedim pcdeki oradanda kopup duruyor . Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler. Telefonun Bağlantı sorunu olduğunu düşünüyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba emrullah78 ,

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy M
Samsung usb driverlarini yükle
emrullah78
Active Level 3
Galaxy M
Teşekkürler birde o şekilde deneyeceğim
iq2024
Active Level 5
Galaxy M
Samsung Usb Driverlarını Yükle Ben Stock Rom Atarken Yüklerdim Eğer Yine İşe Yaramazsa Geliştirici Seçeneklerinden Usb Hata Ayıklamasını Aç...
emrullah78
Active Level 3
Galaxy M
Tamamdır sorun devam ederse bunu yapacağım
Galaxy M
Uygulamalardan depolama verisini sil.1702809055711.jpg1702809055749.jpg1702809055797.jpg
0 Likes
s21fegang
Active Level 7
Galaxy M
Mtp ile ilgili olan dosyalar uyku moduna alınıyor sistem tarafından bunu cikarmayinca düzelmiyor aynı şey benim s21fede de oldu.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba emrullah78 ,

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes