cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung M21 Kamera

(Topic created on: 10-10-2021 11:09 AM)
94 Views
kartalkaya1919
Beginner Level 5
Options
Galaxy M

Samsung M21 için kamera uygulaması arıyorum. Kendi uygulaması ağır geliyor. Yavaşlığından ötürü foto çekmekten vazgeçiyorum. 

Hemen odaklanıp hızlıca fotoğrafı çeken uygulama tavsiyeniz varmı? Ücretlide olabilir.
3 Comments
Galaxy M
Uyymlu gcam bulabilirsen o olur amca play store da çoğu uygulama stock kameradan daha berbat
01a65
Expert Level 2
Galaxy M
Merhaba
Konu ile ilgili olarak hata raporu
Göndermenizi öneriyorum
Uygulamaları ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun tıklayın girin altta yer alan mavi duşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporları yazan yazı seçeneğine tıklayın diğer len sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın
Çıkan sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan Bu yazı seçeneğini açık halde tutun sorunun sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin
Arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın ve uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy M
Open Camera öneririm.