cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung M12 Güncelleme Problemi/Hepsiburada problemi

(Topic created on: 10-22-2022 12:18 PM)
81 Views
osmn07
Active Level 2
Options
Galaxy M

Nisan 2022 de Hepsiburada.com'dan direkt Hepsiburadanın kendisinden Samsung M12 aldım....Telefonum'a Android 12 güncellemesi gelmedi...

Samsungdan Müşteri hizmetleri telefonuma Smart Tutor uygulamasından bağlanıp sesli ve online destek ile güncelleme denediler malesef olmadı...
Müşteri hizmetleri telefonunu rootlu gibi sistem güncellemsine izin vermiyor dedi.Telefon ilk aldığım gibi root vs bilmem....
Beni KVK teknik servise yönlendirdiler,telefonu götürcem
Böyle birşey var ise Hepsiburada.com ve Samsung'u Sonuna kadar Tüketici mahkemesine şikayet edicem... 
Bu tür problem yaşayanlara bilgi....
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Sana satan kisi belki rootlu satmis da olabilir
osmn07
Active Level 2
Galaxy M
Üstad sıfır hepsiburadanın kendisinden aldım bandrollü açılmamış...Samsungm.com ve edeveltten IMEI kontrol ediyorum oda normal çok garip
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Samsungun sucu yok burda ama sana satan kişi suçlu bu arada
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Samsungun suçu yok burda sana satan kişinin suçu
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Rootlu olsa güncelleme yüklemeyi bırak denetleme bile yapamazsınız ek olarak açılışta uyarı da gösterir anlamamanız mümkün değil ayrıca knox var ise Samsung Health Samsung Pass vb. de çalışmaz, muhtemelen rootsuzdur cihaz.

Rootlu cihazda güncellemeleri denetlerseniz,
Yazılım güncellenemedi
Cihazınızın işletim sistemi, yetkisiz bir yolla değiştirildi. Bilgisayarınızda Smart Switch'i kullanarak güncellemeyi deneyin veya müşteri hizmetleri konumunu ziyaret edin.
Gibi bir şey diyor

Belki denetlemeye izin verebilir ama o durumda da kuramazsınız veya güncellenmez.
osmn07
Active Level 2
Galaxy M
Anladım...smart switch de denedim çözüm yok malesef
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy M
Ayarlar > Telefon Hakkında > Durum bilgisi yerine gelip telefon durumu yerini ss atabilir misiniz

Rootlu cihazda güncelleme denetlenince şöyle diyor:
(Eski telefonumdan bir ss)IMG_20221022_150220_690_1000011686_1666440140.jpg