cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung M10 Kulanıyorum Pubg Kasıyor Memnun Değilim

(Topic created on: 01-11-2020 08:00 PM)
1181 Views
keremersoz
Active Level 1
Options
Galaxy M

Tk

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba keremersoz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu duruma yönelik aşağıda yer alan yönergeleri takip etmenizi rica ederiz.

• Ayarlar > Cihaz bakımı > Hafıza ve Depolamayı temizleyiniz.

• Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemini uygulayınız. Fabrika ayarlarına dönüş işlemi verilerinizi silmez ancak, güvenlik, dil ve hesap olmak üzere cihazınız varsayılan olarak fabrika ayarlarına sıfırlanır.

Bu işlemlere rağmen yalnızca tek bir oyunda bu durum mevcut ise, dilerseniz Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. 

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
murat0772
Active Level 1
Galaxy M
sayfaya resim nasıl atılıyor acaba
0 Likes
Mami1234
Beginner Level 5
Galaxy M
grafik ayarlarınızı yüksekte kullanıyor olabilir misiniz acaba? Çünkü bende de M10 var kasma yok
0 Likes
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy M

Bende  hiç kasmıyor oyunla ilgili  ayarlari yap mami aynen öyle düşünüyorum. Oyun sorunları bunlar genelde telefonunda bir sorun varsa kendi menulerindede donuyordur

0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba keremersoz,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Bu duruma yönelik aşağıda yer alan yönergeleri takip etmenizi rica ederiz.

• Ayarlar > Cihaz bakımı > Hafıza ve Depolamayı temizleyiniz.

• Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön işlemini uygulayınız. Fabrika ayarlarına dönüş işlemi verilerinizi silmez ancak, güvenlik, dil ve hesap olmak üzere cihazınız varsayılan olarak fabrika ayarlarına sıfırlanır.

Bu işlemlere rağmen yalnızca tek bir oyunda bu durum mevcut ise, dilerseniz Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes