cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Garanti Hk.

(Topic created on: 07-02-2021 10:58 AM)
171 Views
yasin can
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Merhaba,

Garanti belgem var ancak garanti belgesinde nedense tarih vesaire yazmıyor o kısımlar boş bırakılmış normali mi böyle bilmiyorum. Faturamı da bulamıyorum sanırım kaybettim telefonun ekranı durduk yere mosmor mürekkep oldu sonra yarısı karardı elimde dururken haliyle imei falan da bakamıyorum. Bu durumda ne yapabilirim yetkili servise vs. gitsem sadece garanti belgesiyle faydalanabilir miyim garantiden? Aklımı kurcalayan kısım garanti belgesinde nedense tarih olmaması. Ayrıca cihazı SamsungTurkiye magazasından sipariş verdigim vs. maillerimde kayıtlı tarihiyle şubat ayında alındı bu gibi şeyler de yardımcı olabilir mi?

Cevaplayabilecek bir yetkili mevcutsa çok sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Fatura kesim tarihinden itibaren 2yıl garantilidir. 1 iş günü öncesi  servise teslim edilmesi önerilir. Fatura belgesini mail olarak isteyebilirsiniz ya da göndermişlerdir size muhakkak. Fatura belgesi ve kutu içeriği  ile birlikte cihazı servise gönderebilirsiniz. 

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Umut_
Active Level 3
Galaxy M
Bana faturayı mail olarak yollamışlardı. Garanti hakkında bir fikrim yok.
yasin can
Beginner Level 4
Galaxy M

aynen mail olarak gelmiş bana da n11 mağazalarından satın aldığım için n11 diye aratıyordum mailde samsung diye aratınca buldum teşekkürler.

Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy M
Merhaba kardeşim

Garanti belgesinde tarih yazmıyor

Eğer Faturayı kaybettiysen cihazı samsung tan almışsın istersen canlı destek ekibine bağlanıp fatura için sana yardımcı olabilirler
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy M

Fatura kesim tarihinden itibaren 2yıl garantilidir. 1 iş günü öncesi  servise teslim edilmesi önerilir. Fatura belgesini mail olarak isteyebilirsiniz ya da göndermişlerdir size muhakkak. Fatura belgesi ve kutu içeriği  ile birlikte cihazı servise gönderebilirsiniz. 

0 Likes