iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung Galaxy m31 Bluetooth sorunum

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-25-2021 12:27 PM)
sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M

platoon pl 8570 adli ürünü buluyorum bağlan dediğimde eşleme yapilamadi diyor neden dir acaba extra bir driver mi kurmak gerekir ağ bağlantıları sıfırlama yaptım değişen bir şey olmadi

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Arkadaşlar cihazı geri iade ettim cihaz arizaliymis baska aldim aynindan oldu

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
9 Yorum
Reisin_zamzungu
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Merhaba

Pl 8570 adlı cihaza bağlantı kurduğunuz zaman istek gelecek o isteği kabul edin bağlanır.

Ve şarjı yoksa bağlanmaz
0 Övgü Puanı
sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Hmmm valla cihazin adı çıkıyor eslestirmeyi telefondan eşle dedigimde bağlanmiyor arti usb kablosu ile de bağli ama yine de sarj olmasi gerekiyorsa ki oda biraz sacma geldi telefon şarjda iken de kullanilabiliyor
0 Övgü Puanı
sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Aynen böyle oluyorScreenshot_20210825-123500_Settings.jpgScreenshot_20210825-123509_Settings.jpgScreenshot_20210825-123505_Settings.jpg
0 Övgü Puanı
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
0 Övgü Puanı
sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Valla zaten olmadigini söyledim arti sıfırlama yaptigimi yine olmadigini söyledim yani sanki kes kopyala yapıştır bir yorum yapmışsınız gibi olumlu bir çözüm mesaji gibi gelmedi mesajiniz.. yine de teşekkürler
0 Övgü Puanı
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy M
Konuyu önceden açtım konunun içinde gelebilecek sorunlar için hepsi mevcuttur, rica ederim
0 Övgü Puanı
Çözüm
sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Arkadaşlar cihazı geri iade ettim cihaz arizaliymis baska aldim aynindan oldu
0 Övgü Puanı
Karpuz
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy M

bahsettiğiniz Platoon PL-8570 ürün ile uyumlu olmayabilir. Farklı cihaz ile denediğinizde aynı durumu yaşıyor musunuz? Farklı samsung ürünü ile dener misiniz var ise?

sdere
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy M
Bağlantı yi kurdum ama daha sesi bir türlü aktaramadim yukarı da arkadasin dedigi gibi her halde biraz sarjda durmasi gerek biraz sacma geldi ama biraz sarj edip oyle bakıcam o da olmadi bi buluetooth cart alip teyip ime monte ettirecegim çünkü araba teyibim zamaninin en iyisi Sony den bakalim faekli cihazlarda test olanagim olmadi
0 Övgü Puanı