cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy m31 Bluetooth sorunum

(Topic created on: 08-25-2021 02:35 PM)
163 Views
sdere
Active Level 5
Options
Galaxy M

platoon pl 8570 adli ürünü buluyorum bağlan dediğimde eşleme yapilamadi diyor neden dir acaba extra bir driver mi kurmak gerekir ağ bağlantıları sıfırlama yaptım değişen bir şey olmadi

9 Comments
Galaxy M
Merhaba

Pl 8570 adlı cihaza bağlantı kurduğunuz zaman istek gelecek o isteği kabul edin bağlanır.

Ve şarjı yoksa bağlanmaz
0 Likes
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Hmmm valla cihazin adı çıkıyor eslestirmeyi telefondan eşle dedigimde bağlanmiyor arti usb kablosu ile de bağli ama yine de sarj olmasi gerekiyorsa ki oda biraz sacma geldi telefon şarjda iken de kullanilabiliyor
0 Likes
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Aynen böyle oluyorScreenshot_20210825-123500_Settings.jpgScreenshot_20210825-123509_Settings.jpgScreenshot_20210825-123505_Settings.jpg
0 Likes
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Valla zaten olmadigini söyledim arti sıfırlama yaptigimi yine olmadigini söyledim yani sanki kes kopyala yapıştır bir yorum yapmışsınız gibi olumlu bir çözüm mesaji gibi gelmedi mesajiniz.. yine de teşekkürler
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Galaxy M
Konuyu önceden açtım konunun içinde gelebilecek sorunlar için hepsi mevcuttur, rica ederim
0 Likes
Solution
sdere
Active Level 5
Galaxy M
Arkadaşlar cihazı geri iade ettim cihaz arizaliymis baska aldim aynindan oldu
0 Likes
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy M

bahsettiğiniz Platoon PL-8570 ürün ile uyumlu olmayabilir. Farklı cihaz ile denediğinizde aynı durumu yaşıyor musunuz? Farklı samsung ürünü ile dener misiniz var ise?

sdere
Active Level 5
Galaxy M
Bağlantı yi kurdum ama daha sesi bir türlü aktaramadim yukarı da arkadasin dedigi gibi her halde biraz sarjda durmasi gerek biraz sacma geldi ama biraz sarj edip oyle bakıcam o da olmadi bi buluetooth cart alip teyip ime monte ettirecegim çünkü araba teyibim zamaninin en iyisi Sony den bakalim faekli cihazlarda test olanagim olmadi
0 Likes